Topic-icon Weri a jej prvý vlastný odchov

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4208 od
vytvorená téma: Weri a jej prvý vlastný odchov
Tak u nas v budke sa momentalne nachadzaju uz dve vajka a veeelmi by som potrebovala vediet, kedy mozem presvietit vajka, aby som zistila ci tam vnutri nieco je, alebo nie.<br><br>Upravovaný príspevok: Jansa, v: 24/09/2007 17:50

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4209 od
zodpovedaná téma: Re:Moj odchov
GRATULUJEEEM!!!

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4211 od
Nechaj samičku doznášať všetky vajká. Stačí, keď ich pozrieš cca 10-ty deň od znesenia prvého. Tie prvé vajká, ak sú oplodnené budú krásne viditeľné cca do polovičky ako keby plné.. tmavé..., zvyšné budú také žilkované.
Tak držím palčeky. ;)

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4220 od
Dakujem za gratulucie :) A dakujem aj za odpoved :)
Tak zatial su dve a zajtra by malo prist dalsie...dufam ze ich nebude dajako prehnane vela...aj tak by som nechala asi take tri, mozno styri vajka, pretoze nechcem riskovat, ze nastaju komplikacie ked ich budeme davat prec ;).
Svoje povinnosti si zatial obaja stastni rodicia plnia tak ako ma byt...Greis cely den vysedava v budke a nenecha sa rusit ani ked nazriem do budky a je tam. A Leo ju pekne strazi a krmi, a niekedy do budky aj vlezie, ale dlho sa tam nezdrzi.
Je zaujimave, ze im vobec nevadi, ze je v klietke pritomny Cuco, len ho Leo niekedy zazenie dalej...na novu kliektu este len cakam, kazdu chvilu by mi mala prist postou. :S

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4221 od
Drzim ti palce :) Moja Roxxi chodi kazdy dendo budky a upratuje si v nej :laugh: ale neparia sa,takze newim na co tam chodi,asi len tak pre zabavku :P strasne dufam,ze budu vajicka oplodnene a ze tu budu fotky malych farebnych krpcekov :)

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4230 od
To ze lozi do budky ale nieco znaci...Lebo aj u mna sa to zacinalo len takym nevinnym lezenim do budky, az potom sa zacali parit a hniezdit..mozno to este nie je stratene. Ale na tvojom mieste by som budku vzala kym sa neparia, lebo u mna som to nestihla.
No tak dnes mame uz tri vajka!! A som ju pristihla akorat pri tom ako ho vyprdla :) Takeeee zlate su :) a toto nove je o trosku vacsie ako tie ostatne, takze uvidime. Hrozne sa tesim ked mi dojde ta nova klietka... Potom sa pustim do toho na plne obratky ;)

Čas vytvorenia stránky: 0.079 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk