Topic-icon Moja andulka sa zalúbila do predmetov!

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 11 mesiacmi #5127 od
vytvorená téma: Moja andulka sa zalúbila do predmetov!
Mam jednu andulku ktora ma teraz tak okolko 9-10 mesiacov.( mam ho od jeho 5 týždňov) Je to samček a vola sa Ajko. Mam ho velmi rada. No teraz mozno tak pred 2 mesiacmi si strasne oblubuje hracky. Ako napr. zeby, plyšové veveričky a pod. pri nich vrtízadkom(aj chvostom) akoby sa s hrackov snazil spárit. Ked sa k nemu priblizim zacne dobat, co on nezvykne robit. Ale prroooc?:dry: hovori nam tym ze chce samicku, alebo co?:huh:

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 11 mesiacmi #5130 od
zodpovedaná téma: Re:Moja andulka sa zalúbila do predmetov!
Je to klasické správanie samčeka, ktorý si hračkou nahradil svojho sexuálneho partnera. Môj Nico inak nikdy nehryzie, ale ak sa chcem dotknúť jeho \"obľúbeného\" pera, na ktorom si práve vybíja hormóny, je schopný sa so mnou \"pobiť\" aj do krvi.... Treba ho nechať a hračky mu nebrať a samozrejme... zaobstarať mu živého parťáka (nemusí to byť iba samička). :)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 11 mesiacmi #5131 od
Ja by som sa dokonca priklanala ku kupe samceka.Ten moj je na svoje hracky tak naviazany,ze jeden cas siel partnerku prizabit,ked sa mu k nejakej jeho priblizila.Problem vsak bol v tom,ze vsetky hracky boli prave tie JEHO :angry: Klopem-klopem,teraz ma akurat obdobie,ze na nu kasle a nevybija si na nej svoju sexualnu frustraciu.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #5356 od
no hej, dík:) ibaže mamina nedovoli novú andulku, vzhladom na to ze mame byt a este ine zvieratka a vsecia hovoria, ze je to prirodzene, ibaze on si sexualnu vykonnost (ci ako sa to vola :silly: )vybija cely den a so mnou velmi není. Chcem povedat, ze ked ho vytiahnem z klietky, ide hned za hrackami :(

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #5357 od
Presvedč maminu, aby ste mu kúpili parťáka. Ako by bolo jej, keby bola sama?

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5500 od
dakujem......pokusim sa...mam este jeden dotaz: Moja kamaratka ma tiez andulku. Ibaze andulka je stale podrazdena:angry: a ked sa priblizime k jeho klietke zacne sa starsne \"jedovat\" a akonahle dame prst do klietky zacne dobat.....ale ona nevie preco, tvrdi ze andulke zle nerobi????

Čas vytvorenia stránky: 0.079 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk