Topic-icon Moze?

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 2 týždnami #6633 od
vytvorená téma: Moze?
ahojte mozu dvaja samcekovia sa spravat ako par ze jeden chodi do budky je tam a druhy stoji pred nou? a niekedy aj ten co stoji ide do budky? lebo neviem ich odlisit ze co su to lebo na 100% je jeden z nich samcek a nemam fotak tak zistujem aspon takto kedze ich nemam ako sfotit.no fakt neviem ak by sa dalo tak poradte. v podstate moze sa samicka niekedy spravat ako samcek? ako ze ona kyve hlavou hore dole skrieka niekedy nahana ale len niekedy:S

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 2 týždnami #6636 od
zodpovedaná téma: Re:Moze?
Stáva sa to bežne, ak sú spolu andulky rovnakého pohlavia. Tá druhá prevezme \"rolu\" iného pohlavia a podľa toho sa potom správa. ;)

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 2 týždnami #6651 od
to jansa: ale az tak ze ten 100% samcek nemoze dnu do budky ked tam je ten druhy abo mu stupe po chvoste krmi a cisti perie? inac ten(ta) druha andulka ma o trosku tmavsiu modru farbu ozobia ale okolo nozdier biele oproti fotke pri rozoznani pohlavia na tejto stranke pri dospelyx samickax.moj ma asik 8 mesiacov a je to zelena varianta.100% samcek ma uplne modre ozobie tmavo a ten druhy trosku svetlejsie ale ma biele nozdry (neni presna modra ako na obrazku) dufam ze chapes co som napisal.dakujem vopred za info. vies stale len skrieka ten 100% samcek kruzi okolo zrkadielak stoji pred budkou fut cvirika.
:side:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 11 mesiacmi #6662 od
Podľa toho správania a ozobia, ktoré opisuješ, je to potom samička. Mal by si mať teda párik :) Držím palce.

Čas vytvorenia stránky: 0.086 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk