Topic-icon parenie

• Mirkohrib
  • Mirkohrib-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 6 mesiacmi #6927 od Mirkohrib
Mirkohrib vytvorená téma: parenie
no ja som uz naozaj zufaly, mam 3 pariky, niektore su mladsie, poniektore maju cez 3 roky, ono sa krmia vytahuju si pierka, mam vyvesene 3 budky do ktorych aj chodia, a zdrziavaju sa tam dost casto, samcekovia naliehaju chcu sa parit, ale neviem v com je problem, parit som ich nevidel ani raz, neviem naozaj preco sa nechcu parit, je to zaujimave, neviem, aj vajecnu misanicu maju, zelene im davam 2 krat do tyzdna, maju tam stale ovocie, uz je to pomaly mesiac a pol a ja som ich nevidel sa parit ani raz.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• Jansa
  • Jansa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 6 mesiacmi #6937 od Jansa
Jansa zodpovedaná téma: Re:parenie
Buď trpezlivý a nechaj to na nich, oki? ;) Možno ťa čoskoro prekvapia nejakým vajíčkom. Je to proste príroda... pomôžme, ale priveľmi nezasahujme. Držím palce.

• Mirkohrib
  • Mirkohrib-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 6 mesiacmi #6942 od Mirkohrib
Mirkohrib zodpovedaná téma: Re:parenie
dakujem za podporu, ale mam taky pocit, ze ak nie toho roku tak nadruhy rok, to vijde, ak nie, tak ja zas niejakych dokupim, nech maju spolocenstvo vacsie,

• pepasisa
  • pepasisa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 1 mesiacom #7182 od pepasisa
pepasisa zodpovedaná téma: Re:parenie
chcela by som sa vas opytat,lebo som nejaka zmetena a nikde som to nenasla.keby som chcela mat mlade - teda aby moji drobci mali mlade :laugh: .kolko parov je zapotreby.myslela som ze staci na to jeden par ale pocula som ze na to treba aspon 2 pary.tak ja teda neviem.zeby som na jar kupila dalsie???

• Viki
  • Viki-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 3 týždnami #7190 od Viki
Viki zodpovedaná téma: Re:parenie
To nie je o pocte parov (aj ked chovatelia sa domnievaju,ze cim viac parov tym lepsie).Osobne si myslim,ze ak si drobci \"sadnu\",vyvedu mlade tak ci tak,nepotrebuju k tomu dalsi podnet okrem spravnej vyzivy pred, pocas neho a po hniezdeni ;)

• pepasisa
  • pepasisa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 3 týždnami #7192 od pepasisa
pepasisa zodpovedaná téma: Re:parenie
dakujem za radu :) to som chcela pocut. :laugh:

Čas vytvorenia stránky: 0.082 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk