Topic-icon samicka

• Mirkohrib
  • Mirkohrib-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 4 mesiacmi #6938 od Mirkohrib
Mirkohrib vytvorená téma: samicka
zdravim, mam taku otazku, posledny tyzden som si vsimol, ze mam samicku jednu ktora dost casu travi v budke, stale tam nieco okusuje vo vnutri ale ja ju tam nerusim, po tyzdni som tam tak trocha nakukol a nic tam nieje, ona sa dost kamosi z jednym samcekom ktory ju aj krmi, ale nikdy som ich nevidel parit sa, neviem, mozno sa aj sparili, to netusim, z toho co som tu vycital, ze moze mat vajicko v sebe zaseknute, tak to som ju skontroloval a nic tam nema, kloaka je ruzova, neni horuca, ono sa tak trocha o nu bojim, ona je stale v budke a samcek ju tam strazi, pred ostatnymi, a aj ju tam krmi, ale to je problem ze ona tam nema vajicka, ianc vajecnu miesanicu robim kazdy druhy den cerstvu a maju ju tam, tak su jak zblazneny do nej, tak teraz neviem, peco je tolko v budke, ale ja chcem budku zase skontrolovat ale az v nedelu, ono ja som teraz dost casu v praci, tak ich tak moc nesledujem ci sa paria, ale ak je stale v budke asi je to dobre znamenie, poradte ako to vyzera dakujem

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• Jansa
  • Jansa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 4 mesiacmi #6939 od Jansa
Jansa zodpovedaná téma: Re:samicka
Neviem, načo si zakladal novú tému, keď jednu už o svojom probléme s nehniezdiacimi andulkami máš. Budem sa teda opakovať. Nechaj to na nich. Niektorým samičkám proste trvá, kým sa v búdke \"zabývajú\" a znesú prvé vajíčko. Mojej to prvý krát trvalo dva mesiace. Takže TRPEZLIVOSŤ! :)

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

Čas vytvorenia stránky: 0.095 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk