Topic-icon samicka stale neznasa,

• Mirkohrib
  • Mirkohrib-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 4 mesiacmi #6957 od Mirkohrib
Mirkohrib vytvorená téma: samicka stale neznasa,
zdravim, akosi mi nikto neviete poradit co z vajickom bez skrupiny, ale nevadi, dnes som mal trocha casu, tak som posedel pri voliere a videl som tu samicku ktora travi najviac casu v budke vijst von z budky, sa zbavila trusu a hned ju otravoval samcek, po paru sekundach sa 2 krat sparili, uzasne, potom som skontroloval budku, tak ziadne vajicko, len kopec peria, co zo seba povytahovala, je to mozne ze stale neznasa, aj ked sa pari? Inac dokupil som este sepiove kosti, aj vajecnu skrupinu podrvenu som zacal podavat po znaske toho vajicka bez skrupiny, lebo to bude nedostatkom vapnika, ale co ma udivilo, ze pocas parenia doletel dtuhy samce a zacal ich otravovat, tak sa chcem spytat, ci je dobre ich teraz oddelit z voliery, myslim ten parik co sa pari, ak ano, ci je dobre dat ich do klietky aj z budkou, ale chcel by som ich mat v kancelarii, nech na nich dozeram, alebo ci je dobre ich nechat tam, no neviem potrebujem poradit, ci im ti nebude dlhsie trvat, kym si zvyknu na okolie atd. Dakujem

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• pigie
  • pigie-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 4 mesiacmi #6958 od pigie
pigie zodpovedaná téma: Re:samicka stale neznasa,
Ja som mala zahniezdene andulky pri dalsich 2 paroch. Bolo to nakoniec uzitocne, pretoze sa o mlade starali 3 andulky, vlastny otec pomenej, najviac nevlastny otec... Kedze nevlastny je vystavna andulka a vlastny obycajna, tak male naozaj neboli hladne :laugh:
A nenakukaj im stale do budky. Pokial sa paria, tak ja som spozorovala prve vajicko az v druhom tyzdni parenia.
Ja by som ich teraz uz neprenasala...

• Alina
  • Alina-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 6 rokmi 6 mesiacmi #7695 od Alina
Alina zodpovedaná téma: Re:samicka stale neznasa,
Zdravim všetkych mam samca aj samičku uz sa aj parili ale vajcia stale nezniesli a raz som prisiel domov a bydla mali krvave ale ani samcešk ani samicka nemali nikde ublizene. Prosiiiiim Vááás z čoho to může byt ? dakujem

More
pred 6 rokmi 6 mesiacmi #7696 od alergia
alergia zodpovedaná téma: Re:samicka stale neznasa,
nechaj ich vo voliere medzi ostatnymi aj mne sa prave paria a uz mam aj vajicka a tiez som sa bal ze ci to parenie postaci ale ano ked som ich videl prvy krat tak to bolo ale 15 20 sekund ale teraz si uz vsetci na seba zvykly a uz sa nevyrusuju.kazdy ma svoju samicku ale stane sa ze vyrusia sa ale ony o chvilu pokracuju.

Čas vytvorenia stránky: 0.185 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk