Topic-icon problem s hniezdenim

• rapper10101
  • rapper10101-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 4 mesiacmi #7017 od rapper10101
rapper10101 vytvorená téma: problem s hniezdenim
ahojte. andulka mi normalne zniesla 3 vajicka(kazdy druhy den jedno)ked znesla 3,tak do budky zacal chodit samcek a o dva dni neskor som v budke nasiel rozbite vajicko.dnes som sa do budky pozrel zas bol tam aj samcek a uz je tam iba jedno vajicko po druhom neni ani stopy:blush: ...
poradte mi to mam robit

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• Mirkohrib
  • Mirkohrib-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 4 mesiacmi #7020 od Mirkohrib
Mirkohrib zodpovedaná téma: Re:problem s hniezdenim
ak to bolo ich prve hniezdenie, tak podla mna strach ze sa o ne nebudu moct postarat, proste stres, nevadi, nechaj ich hniezdit dalej

• Mirkohrib
  • Mirkohrib-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 4 mesiacmi #7021 od Mirkohrib
Mirkohrib zodpovedaná téma: Re:problem s hniezdenim
ja mam v budke tiez 4 vajicka samicka prestala znasat, co by uz mala len sediet a prestat sa parit so samcekom, ale ona sa z nim pari jak o ligu, ale prestala znasat a v budke je dost casto aj samcek, podla mna ju tam chodi dokrmovat. Ale zatial vsetko v poriadku

More
pred 6 rokmi 11 mesiacmi #7579 od accifyMuniony
accifyMuniony zodpovedaná téma: Re:problem s hniezdenim
mozno chcu viac ale ak ich tam bude viac ako5-6 tak tie navise odstran lebo to potom nebudu stihat krmit ale podla mojich skusenosti bi tam asi samcek nemal bit neviem

More
pred 6 rokmi 11 mesiacmi #7581 od Adrian_PP
Adrian_PP zodpovedaná téma: Re:problem s hniezdenim
ked uz tu mame temu o hniezdeni chcem sa spytat akoze len zo zvedavosti mozu andulky hniezdit aj v zime z pocutia viem ze ano ale ze ak maju mlade treba im prisviecovat aby mali dlhsi den aby dlhsie dokrmovali mlade a aby mlade boli silne ale zvedavost my neda radsej sa este spytat pre istotu

• Abagsloe
  • Abagsloe-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 6 rokmi 5 mesiacmi #7737 od Abagsloe
Abagsloe zodpovedaná téma: Re:problem s hniezdenim
vojto31 napísal:

ked uz tu mame temu o hniezdeni chcem sa spytat akoze len zo zvedavosti mozu andulky hniezdit aj v zime z pocutia viem ze ano ale ze ak maju mlade treba im prisviecovat aby mali dlhsi den aby dlhsie dokrmovali mlade a aby mlade boli silne ale zvedavost my neda radsej sa este spytat pre istotu

Ahoj , mne andulky zahniezdili aj v zime. Bola velmi mala sanca , kedze som ich mal vonku ,ze vajicka ostanu v poriadku a nezamrznu. Vajcia im odober ,aby sa andulka neunavila cez zimu ,ked to bude zbytocne.Ked im ich odoberes zahniezdia neskor , cize na jar/v lete. A je tu este jedna moznost , ked nechces aby zahniezdili odober budky!. :)

Čas vytvorenia stránky: 0.090 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk