Topic-icon nevyliahnute mladata( velmi surne)

• Mirkohrib
  • Mirkohrib-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 4 mesiacmi #7057 od Mirkohrib
Mirkohrib vytvorená téma: nevyliahnute mladata( velmi surne)
Mam taky problem od znesenia prveho vajicka uplynulo uz 29 dni a v budke su stale vajicka, ktore samicka strasne chrani, posledne vajicko bolo znesene 23 dni do zadu, tak tomu nerozumim preco sa nic neliahne, vcera som si vsimol ze jedno vajicko bolo z budky von a chladne, tak som ho vzal a rozbil ale plod bol uz mrtvy a bolo tam mlada, tak som skontroloval ostatne oni su teple a dost zretelne vidno ze je mladata su vo vajicku, tak sa pytam je to mozne ze doba liahnutia prekroci 22 dni? Potrebujem tu radu, alebo jej mam vajicka odstranit? Podla mna je to dlho a asi z tejto znasky nebude nic. Dakujem je to surne

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• Mirkohrib
  • Mirkohrib-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 4 mesiacmi #7060 od Mirkohrib
Mirkohrib zodpovedaná téma: Re:nevyliahnute mladata( velmi surne)
dakujem za neuveritelnu ochotu vstkym chovatelom, naozaj vycerpavajuce rady, nakoniec som sa odhodlal vajicka samicke odobrat a porozbijat, tak 2 boli neoplodnene a v tretom bol zarodok ale velmi maly a pravdepodobne uhynuty, tak som spravil dobre, teraz je samicka bez vajiciek tak uvidime co sa bude diat.

• Viki
  • Viki-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #7119 od Viki
Viki zodpovedaná téma: Re:nevyliahnute mladata( velmi surne)
Mirko niekedy je treba konat intuitivne.Je leto,ludom sa nie velmi chce sediet na nete...slnko svieti,voda laka :laugh: Mohol si skusit aj ine fora,alebo pozriet tu v casti chov a odchov.Som rada,ze vsetko dobre dopadlo,drzim palce pri dalsom odchove:kiss:

Čas vytvorenia stránky: 0.077 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk