Topic-icon Druha znaska ale nevyzera to dobre

• Mirkohrib
  • Mirkohrib-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 5 mesiacmi #7384 od Mirkohrib
Mirkohrib vytvorená téma: Druha znaska ale nevyzera to dobre
Prosim o radu, vo vonkajsej voliere mam zopar anduliek z ktorych jeden par zahniezdil 21 marca tohto roku, ale po 22 dnoch som uz odobral vajicka a ani jedno nebolo oplodnene, tak samicka zniesla dalsiu znasku ale nepravidelne prve vajicko 27 aprila, a potom az 7 maja, 9 maja, 11 maja 13 maja, to prve z aprila som presvietil a spicka bola tmava ale uz je to akosi dlho uz by sa z toho malo nieco vyliahnut, ale akosi nic, ti dalsie styri som este nepresvietil ale zajtra poobede ich presvietim, a uvidime. mna by zaujimalo kde je problem, a ci je to normalne aby stale boli vajicka neoplodnene. Ak ma s tym niekto skusenosti tak poprosim o radu, ja som namontoval aj kameru pred prvou znaskou, ale vtedy ak sa chceli parit tak ich otravovali ostatni, tak tenktokrat pred druhou znaskou su poprerozdelovani a maju volieru len pre seba, tak sa paria ako divi, no ale uvidim zajtra presvietim a dam vediet, ale aj tak ak ma niekto dajaku radu co s tym tak dakujem vopred.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

Čas vytvorenia stránky: 0.102 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk