Topic-icon Andulky vs. Korely

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #1589 od
vytvorená téma: Andulky vs. Korely
Neviem ako to vidite vy ale gratulujem tym com maju len andulky . Korely su take (slusne povedane ) hlupe . Andulky su ovela mudrejsie a zlatsie tvory . Su to strasne divne zvierata . Vecinou je u nas vonku len korela a niekedy aj andulky ale ked su andulky tak to uz je sranda , ked tak cupkaju po zemi . ale to je o inom . napr. mal som klietku na zemi a korela este nevedela ist do klietky . a bola hladna tak hladala otvor a stale chodila z druhej strany kde dvierka neboli a raz isla okolo dvierok sedela v tych dvierkach a isla von . ona je strasna :laugh: Neviem co som chcel touto temou dokazat mozno len vam zagratulovat ze mate len andulky

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #1612 od
zodpovedaná téma: Re:Andulky vs. Korely
aj moja roxxi sa vcera chcela dostatt do klietky zo tzadnej strany a to je andulka...to zavisi od povahy myslim si...

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #1629 od
Tioez simmyslim to co kika ze to asi zavisi od korely. Napr na parrote pisu ze korely su mudrejsie ako oandulky a naopak.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #2231 od
No teda, tak taketo cosi. ja ma doma korely a andulky a teda moja korelka Maťka je super korela. Beha po zemi cup, cup a orluje na strome, sada mi na hlavu a plece a rada sa mojka, ale andulky tie su jak splasene graty, xixi.
Urcite to zavisi od povahy anduliek a koriel. a urcite nie su hlupe a myslim si, ze kazdy papagaj je krasny.
:kiss:

Čas vytvorenia stránky: 0.119 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk