Topic-icon Samička vysedáva v rohu klietky

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #2999 od
vytvorená téma: Samička vysedáva v rohu klietky
Ta moja mala kukucka, sa sem-tam tak cudne uvelebi v rohu klietky, chvostik ma hore a cela si lahne na zem, robia to aj vase andulky, lebo ja si to neviem vysvetlit, dotez som taketo spravanie u anduliek nikdy nevidela. :blink:<br><br>Upravovaný príspevok: Jansa, v: 08/05/2007 20:58

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #3003 od
zodpovedaná téma: Re:???
Toto je typické správanie pre samičky, ktoré chcú hniezdiť, a ktoré nemajú vo voliére, či klietke na to búdku....

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #3006 od
Ak je tvoja samicka sama (nema partnera), tak mozes coskoro ocakavat na dne klietky neoplodnene vajko... Treba jej zaobstarat andulcieho partaka (ci uz samicku alebo samca...to zalezi ci chces mat niekedy aj mladatka alebo nie), lebo s tym nikdy neprestane a mohla by sa vysilit a mozno aj uhynut :(

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #3009 od
No, tak dik, prave sa jej snazim zohnat kamaratku, len sa neviem dopracovat k naekemu chovatelovi ( nezijem na slovensku ) a tie chudence co som videla na trhu neviezerali moc zdravo.:(
este jedna vec, moj krpec ma cca 8 mesiacov, mozem k nej dat aj mladsiu andulku alebo hladat priblizne rovnako staru? Niekde som citala, ze je lepsiu v jej veku, inac sa budu mlatit. Mate s tym skusenosti?

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #3011 od
Ja si myslim, ze je jedno ako stara bude druha samicka. Nezalezi ani aky stary bude samcek do paru, lebo aj ked sa hovori, ze by mal byt starsi ako samicka, nie vzdy to je tak (moja greis ma 2,5 az 3 roky a Leo moze mat tak 8 mesiacov a aj napriek tomu sa ku sebe pekne chovaju:) ). Takze u samiciek je to podla mna uplne jedno... Ak je tvoja samicka ochocena, bolo by lepsie keby bola druha samicka co mladsia, aby sa od tej starousadlej vela naucila, co ti ulahci aj ochocovanie, pretoze mladsia samicka bude nasledovat starsiu.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #3029 od
No uz sa nato tesim, moja sestra ma 3 andulky, ked im dala do klietky tu tretiu, musela ju vytiahnut lebo na nu zacali utocit, po druhy raz to uz bolo lepsie, boli nenormalne zlate, ta krpata po nich vsetko opakuje, len tie dve bosorky su este trosku ziarlive na svoje hracky, a ked sa ich pokusa krmit, tak si ju nevsimaju, ale myslim, ze casom si zvyknu.;)

Čas vytvorenia stránky: 1.383 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk