Topic-icon Andulka odzobava perie druhej andulke

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 týždnami #4509 od
vytvorená téma: Andulka odzobava perie druhej andulke
Nasa Lady obhryzava Jeana a to doslovo (ma tendenciu aj Elisku, ale ta sa nenecha). Obhryza mu hlave koncove pera a letky, tiez nohy... Zeru kazdy to iste a len Lady ma tieto tendencie... Co by jej mohlo chybat? V podstate to robi, odkedy prisla... Nastastie to robi len raz za cas a nie stale. Nestretli ste sa s tym uz niekto?

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 týždnami #4510 od
zodpovedaná téma: Re:Andulka odzobava perie druhej andulke
ja mam tiez bodobny problem moja andulka zuza ozobkava konce chvostovych pierok a kridla mojej korelke.neviem ci je to preto ze ju nema rada ale vzdy ked prejde okolo nej tak dobiedza.to sa vsak korelke nepaci a tak pochopitelne na nu reaguje obozretne a agresivne.dufam ze to cas spravi sam a zvyknu si na seba.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 týždnami #4511 od
ja mam tiez bodobny problem moja andulka zuza ozobkava konce chvostovych pierok a kridla mojej korelke.neviem ci je to preto ze ju nema rada ale vzdy ked prejde okolo nej tak dobiedza.to sa vsak korelke nepaci a tak pochopitelne na nu reaguje obozretne a agresivne.dufam ze to cas spravi sam a zvyknu si na seba.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 týždnami #4512 od
Nasla som ten jeho chvost, lepsiu foto nemam. Snad bude vidno.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 týždnami #4584 od
Pigie a Monika podla mna si vase krpce vyzaduju pozornost partakov,ktorych pri sebe maju a tej sa im nedostava.Pigie,ked Eliske prikupis partaka,ktory jej bude vyhovovat,malo by sa to zmenit(viem,ze uz nejake kroky podnikas ohladom tohoto:)).A Monika daj im cas,nech si na seba zvyknu.Ak by si zbadala,ze korelka nejavi o andulku zaujem,napriek jej vnucovaniu,kup jej tiez andulcieho partaka.Takto by som to aspon riesila ja.V obidvoch pripadoch.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 týždnami #4585 od
Nika, praveze Lady, ktoru Jean krmi a stara sa o nu, prave ta to robi. A robi to Jeanovi aj Eliske. Ibaze Eliska si to nenecha :P a Jean je taky podpapucnik, ten ju len napomina. Aj mne by to davalo zmysel, keby to robila novopriselec Eliska...

Čas vytvorenia stránky: 0.102 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk