Topic-icon Nová podoba fóra

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4897 od
vytvorená téma: Nová podoba fóra
Čakala som, že tu niekto z vás napíše aspoň jeden nový príspevok, aby som vedela, či všetky ikonky oznamujúce nový príspevok fungujú, ale vy nikto nič.... B) Idem na víkend preč, takže som zvedavá, či tu do nedele niečo pribudne. :P

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom - pred 10 rokmi 1 mesiacom #4903 od
zodpovedaná téma: Re:Nová podoba fóra
Jani moj nazor mas v knihe navstev..aj tento prispevok budem rada,ked sa zobrazi tam,kde ma...podla mna moc neprehladne,nemam paru co,kto kde pisal ani kde mam pisat ja,ale ja som sporadicky prispievatel,nech sa vyjadria ostatni;)
P.S.A ani chat nefunguje,co keby som chcela pokecat napr.s Monikou 0207?:laugh:
Posledná úprava: pred 10 rokmi 1 mesiacom od .

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4904 od
tak s tym chatom si ma nika potesila ale to bol len priklad, naozaj to nefunguje. je to neprehladne oproti predchadzajucemu foru ani mi nezobrazuje nove prispevky ani cas kedy bol prispevok poslany sa nezobrazi ked si pozeram prispevky su tam len volake cisla zakoncenymi \"s\",ktorym nerozumiem.ale ma to aj plus vac sa mi to paci myslim tym gafiku alebo ako to nazvem.proste forum vyzera take novsie.tak ja len tolko a dufam ze ma aj niekto rozumie co tym chcem povedat lebo zacinam mat dojem ze som to riadne doplietla.:P

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4905 od
No mne sa to paci,ale vadi mi, ze nezobrazuej pri kazdomprispevku cas a datum vlozeniaale len kolko je uz vlozeny ...

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom - pred 10 rokmi 1 mesiacom #4912 od
Kika, keď si dáš kurzor na ten údaj o \"dĺžke vloženia príspevku, zobrazí sa ti tam dátum a čas jeho vloženia. Inak sa to nedá urobiť, skúšali sme všetko... žiaľ....

Nika, ak toto fórum nie je prehľadné, tak ja už neviem, čo ešte s tým urobiť. Keď sa prihlásiš na stránku, na hornej lište fóra si môžeš nakliknúť \"Posledné príspevky\", prípadne dole pod fórumom je FÓRUM štatistiky fóra a tam je odklik na \"Zobraziť aktálne príspevky\". Ak už toto nepomôže, tak ja už naozaj neviem. Jediný problém je zatiaľ v tom, že nefungujú ikonky ukazujúce novo vložené príspevky, ktoré by mali byť žlté... Hádam sa to bude dať opraviť.
A čo sa týka chatu, bude úplne nový, podobný ako je na parrote. Len ho musím najprv zaplatiť (niekam do Ameriky), naištalovať to sem a potom rozbehnúť. Starý chat zblbol, netuším prečo. Ani mňa ako admina tam nejde prihlásiť. :P
Posledná úprava: pred 10 rokmi 1 mesiacom od .

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4914 od
Ešte som zabudla. Väčšina z vás pozná hlavne fórum z Parrottu, ale ak sa pozriete aj na iné weby, sú tam podobné fóra ako je toto a ľudia sú spokojní. Je to iba sila zvyku. Toto sú neplatené šablóny, ktoré sa dajú stiahnuť na nete. Nemám toľko peňazí nazvyš, aby som platila za design stránky a za super šablóny fóra, ktoré vyhovejú všetkým. Takže sa ospravedlňujem, že vám nedokážem vyhovieť všetkým vo všetkom. Platím za doménu a hosting a aj to je už dosť. Posnažím sa urobiť maximum, aby ste boli všetci spokojní, ale nie všetko sa dá, pretože každý má iné predstavy a nároky a hlavne ja nemám toľko možností. Takže to tak aj berte.

Čas vytvorenia stránky: 0.098 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk