Topic-icon Okružkovanie anduliek

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 4 týždnami #502 od
vytvorená téma: Okružkovanie anduliek
Je to vobec potrebne??Jedna baba mi totiz tvrdila ze by to mal mat kazdy vtacik tak sa pytam...

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 4 týždnami #515 od
zodpovedaná téma: Re:Okružkovanie anduliek
Podla mna to nie je povinne, lebo to nemaju vsetky andulky. Maju to len tie u chovatelov...

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 3 týždnami #536 od
Vobec to nieje povinne ale sa mi zda, ze ked ides na vystavu tak ktuzok musis mat.Ale cital som ,z e kruzky sa davaju v kluboch anduliek.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 3 týždnami #556 od
Takže, andulky krúžkujú chovatelia tých anduliek, ktorí sú zaregistrovaní v zväze chovateľov. Každému z nich je pridelené akési registračné číslo, ktoré potom uvádzajú na krúžkoch. Sú to chovatelia, ktorí chovajú obyčajné andulky, alebo výstavné, ktorí ich oficiálne predávajú, vymieňajú si ich medzi sebou kvôli rodokmeňu a podobne.

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 3 týždnami #560 od
Ahaaa..no tak uz mi je to jasnejsie...ale stale mi neni jasne-Janka tvoje andulky to tiez musia mat ked sa rozmnozuju a maju potomkov ci ty nie si v tom zveze?

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 3 týždnami #563 od
:)
Ja nie som v zväze chovateľov. Anduločky chovám pre potešenie a nie pre rodokmene a zisk z ich predaja. Mám iba jeden chovný párik (Mimkovcov) a to, že som sa rozhodla, že im dám búdku a nechám ich odchovať svojich potomkov bolo iba z toho dôvodu, že andulky milujem a chcela som ich viac a hlavne mať nejaké \"vlastné\", takže preto. Nepredávam ich, ale rozdávam ostatným pre potešenie :) A polovicu mláďatok som si nechala doma. Nedávam ich do chovproduktov. Zatiaľ sa mi podarilo nájsť pre nich dobrých majiteľov v kruhu svojich priateľov, čomu som veľmi rada. Vlastne vďaka mojim anduločkám mám priateľov, akých som doteraz nemala :P

Čas vytvorenia stránky: 0.111 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk