Topic-icon umyvanie andulky

• zobkos
  • zobkos-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 1 mesiacom #7121 od zobkos
zobkos vytvorená téma: umyvanie andulky
priatelia ftakov, prosim vas o radu. dnes na obede mi andulka skocila do taniera. to nie je az taky problem, ako to, ze v tom taniery bol gulas a andulka je mastna az za usami. mozem ju ocistit mydlom???. alebo cakat, az sa sama z toho dostane. hrube necistotu su uz fuc, no nechcem az zamasti vsetko to, po com bude skakat.

diky za radu.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• ladybug
  • ladybug-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 1 mesiacom #7122 od ladybug
ladybug zodpovedaná téma: Re:umyvanie andulky
Ahoj, ja by som ju rozhodne mydlom neumývala, nechaj jej kúpeľničku alebo vodu v miske, nech sa vykúpe sama, alebo ju okúp Ty a jemne vytri mastnotu, to by jej hádam nemalo uškodiť. Ak nie je zvyknutá na ruku, možno bude trochu vyplašená a urazená.

• zobkos
  • zobkos-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 1 mesiacom #7123 od zobkos
zobkos zodpovedaná téma: Re:umyvanie andulky
dakujem pekne za radu. má to este viditeľne inej farby ako ostatne perie, ale uz je to celkom dobre. ta nasa potvora ma asi tyzden bydlisko v nasej klietke a predtym bola 7 tyzdnov u svojich rodicov, takze na ruku ide od druheho dna, co ju mame doma. teda s umyvanim nemame ziadne problemy. mozme ju vziat do ruk ako vajicko a je v pohode. uplne idealny ftak pre dcerky. mali sme na nu stastie. caf.

• ladybug
  • ladybug-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 1 mesiacom #7124 od ladybug
ladybug zodpovedaná téma: Re:umyvanie andulky
Za málo. Tak to máš šťastie, že je taká krotká, môj anduliak ešte po roku čo ho máme protestuje, keď ho chytím :P

More
pred 6 rokmi 3 mesiacmi #7775 od amie16find
amie16find zodpovedaná téma: Re:umyvanie andulky
Prosim Vas o radu. Treba andulku dakedy umyvat aj preventivne:dry: ??? My sme totiz nenasli spravnu velkost kupelnicky :( :( tak mama povedala ze ju radsej nekupujme az ked budu mat nasu velkost ale dajakosi to nechodi ja neviem co, no proste dali sme jej na spodok klietky do piesku taku porcelanovu misku ale vobec sa v tom nekupe tak som mimo. :(

• Dáda
  • Dáda-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 6 rokmi 2 mesiacmi #7858 od Dáda
Dáda zodpovedaná téma: Re:umyvanie andulky
myslím ze ich netreba prevetívne umývat oni by mali sami chciet sa umyt...ale zo zaciatku som ich sa trosku vodou oprskala alebo dala so umyvadla a tam sa člapotali..:)...potom som im kupila vanicku, ale stale sa nekupu im staci naozaj len sem-tam ja im davam najma ked je teplo vtedy idu same...:)...a musi sa dat kupit vanicka pre andulky to je v kazdom chovprodikte a ak nie tak cez internet skuste...;-)

Čas vytvorenia stránky: 0.139 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk