Topic-icon Neviem co dalej!!!!

• 3anduliak
  • 3anduliak-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 9 mesiacmi #7271 od 3anduliak
3anduliak vytvorená téma: Neviem co dalej!!!!
Prosim poradte mi!!!! Mam andulku co ma skoro 2 roky. Chcela by som jej kupit kamosa ale bojim sa ze by ho zbila. Co mam robit??? Mam ju nechat samu???

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• Dáda
  • Dáda-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 9 mesiacmi #7274 od Dáda
Dáda zodpovedaná téma: Re:Neviem co dalej!!!!
ahoj no tak ja som sa dostala do podobnej situacie asi pred rokom kedy ale mala moja andulka asi len rok alebo tristvrte kedy stratila prveho partnera ale som jej kupila dalsieho a zo zaciatku ho ako dobala a robila mu zle co je prirodzene lebo si tazko zvyka a deli sa s inym o svoje miesto...ale myslim ze casom si zvykne ved ani nic ine jej nebude ostavat zas oni ziju predsa len spolu neviem ci tvoja andulka uz mala predtym partnera alebo nie ak ano tak by si tazsie zvykala....no neviem ja by som to skusila ak by to vrcholilo az do velkej bitky a krvitak ich potom oddel ale zo zaciatku ich nechaj nech si zvyknu ale odporucam radsej nie mlada lebo to by sa neubranilo teda nie mladu ale starsiu aj v jej veku:)

• 3anduliak
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 9 mesiacmi #7277 od 3anduliak
3anduliak zodpovedaná téma: Re:Neviem co dalej!!!!
mala uz partnera.....bola v klietke s dalsimi dvoma andulkami ale tie zomreli a teraz je sama....elli je dost velka bitkarka preto sa bojim ze hned ako by som jej kupila kamosa zabila by ho...:(
radsej este porozmyslam ako dalej...lebo mam iba jednu klietku a keby sa bili nemala by som jedneho z nich kam dat.....

• Viki
  • Viki-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 9 mesiacmi #7281 od Viki
Viki zodpovedaná téma: Re:Neviem co dalej!!!!
Po prichode novej andulky su sarvatky normalne.Stary si brani svoje\" uzemie\",novy sa snazi \"najst si svoje miesto\".Preto pri dokupeni novej andulky sa odporuca uplne zmenit teritorium staremu,nech si zvykaju obaja.Poprehadzovat bidla,vymenit hracky alebo aspon dokupit nove,dokupit dalsie krmitka popr.napajacku...

• 3anduliak
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 9 mesiacmi #7284 od 3anduliak
3anduliak zodpovedaná téma: Re:Neviem co dalej!!!!
to je dobry napad....este si to premyslim a ak sa rozhodnem kupit druhu andulku urcite tak spravim....nechcem aby sa neznasali...chcem aby boli parik...a chcela by som aby mali vajicka..:D:D:D:D
a dakujem za dobre rady vsetkym

• ladybug
  • ladybug-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 9 mesiacmi #7285 od ladybug
ladybug zodpovedaná téma: Re:Neviem co dalej!!!!
Ahoj, ja som mala podobný problém, samčeka-Čiba som mala rok a dokúpila som mu samičku-Sisi, aby nebol sám, ale nepadli si do oka. Kúpila som im väčšiu klietku, nové hračky, ale nepomohlo, Sisi stále naháňala Čiba, bolo mi ho niekedy ľúto, lebo chcel sa s ňou hrať a ona ho stále ďobala. Cez Vianoce mi Sisi uletela :unsure: a Čibo bol z toho chudák nešťastný, čo ma prekvapilo, lebo nebola k nemu milá. Hneď som mu zohnala novú kamarátku Lilly a to bol zážitok - hneď prvý deň po príchode novej kamarátky si padli do oka, je to láska :silly: a mám z nich radosť. Nemusela som meniť ani hračky, takže nie je pravidlom, že zmena prostredia resp. klietky zmierni vzťahy anduliek. Buď si sadnú, alebo nie. Niekedy to príde neskôr, alebo vôbec. Záleží od povahy anduliek. Napriek tomu držím palce. ;)

Čas vytvorenia stránky: 0.097 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk