Topic-icon Vianoce a čo dáme našim miláčikom...

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 2 týždnami #815 od
vytvorená téma: Vianoce a čo dáme našim miláčikom...
Ako je na uvodnej stranke o darcekoch pre andule , ma napadlo , že sa spytam čo kupite svojim drobcom? Ja som im vyrobila take jednoduche zavesne krmitko, ktore zatial nemaju, dalej im urcite dam tycinku, ktoru inak dostanu len ked idem nadlhsie prec(inak nie lebo je to za 3 hodiny porozhadzovane po klietke a okoli-no len z toho robi bordel) ale Lorrimu sa velmi paci a nejaku hracku sa pokusim najst, lebo maju len zrkadielko , hojdacku a take cudo, tak nech toho maju viac...<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:50

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 2 týždnami #823 od
zodpovedaná téma: Vianoce a čo dáme našim miláčikom...
ja im kupim nejake vitaminove zrniecka... potom dostanu mineralny kamen (aspon spojim prijemmne s uzitocnym) a nejaku hracku ale chcel by som take zrkadielko s bydlom a pocitadielkom<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:50

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 1 týždňom #839 od
aha..ja som newedela ani ze take existuje...ked kupis tak hod fotocku nech sa aj ja pokocham :P ...<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:51

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 1 týždňom #846 od
...myslim, ze pre mna nebude tazke kupovat darcek mojim operencom:)
....uz sa na to tesim.....ktoru predajnu v Presove by ste mi odporucali?<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:51

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 1 týždňom #853 od
ty byvas v opresove? no super aj ja byvam v presove. Zalezi podla toho ci byvas niekde na trojici alebo niekde na sekcove. A kika to zrkadielko je tusim aj na parrote hodim tu presnejsiu stranku s fotogalerky.<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:51

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 1 týždňom #854 od
Nechcem tu uvadzat tu stranku lebo ludia by sa mohli dostat do mna cize by sa mohli za mna odhlasit aj prihlasit a je to vo fotogalerke na parrote 5 strana andulky hned to zrkadlo na ktorom je Gabo len este hore na tom zrkadielku je taka mala kovova palicka a na nej su take male gulicky a to je to pocitadlo. Pocul som, ze andulky sa s tym velmi radi hraju.<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:51

Čas vytvorenia stránky: 0.079 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk