Topic-icon Trvanlivost vajecnej miesanice a jej priprava

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #1696 od
vytvorená téma: Trvanlivost vajecnej miesanice a jej priprava
Mozno vam budem pripadat blbo ale uz som par krat robil vajecnu miesanicu ale niekde som stratil recept ktory som mal na papieri. Ziaden clanok som o nej nevidel takze by som poprosil,aby ste mi napisali opodrobny recept na vajecnu miesanicu. Takisto sa chcem opytat ako dlho moze stat vajecna miesanica.
Za odpovede vopred dakujem

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #1697 od
zodpovedaná téma: Re:Trvanlivost vajecnej miesanice a jej priprava
Paci sa: Natvrdo uvarené vajíčko, nastrúhaná mrkva a asi 3-4 rozdrvené piškoty, prípadne 2 lyžičky strúhanky. Všetko spolu premiešame a podávame andulkám čerstvé. Hotová zmes sa môže uskladniť max. 3 dni v chladničke, ktorú je ale potrebné pred podaním andulkám nechať \"zohriať\" na izbovú teplotu.
-odtialto (este ked to tu bolo starsie)

Vajce varené min. 15 minút nastrúhané na jemnom strúhadle zmiešame spolu s nastrúhnou mrkvou a piškótami. Zmes musí byť sypká, nie lepkavá. Podáva sa čerstvá, uskladniť sa môže do chladu max na 24 hodín.
-z www.andulka.parrotclub.sk <br><br>Upravovaný príspevok: weri, v: 27/01/2007 14:32

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #1699 od
Tomi, návod na prípravu vaječnej miešanice je predsa aj tu na webe: Chov a odchov - Potrava stimulujúca párenie... ;)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #1982 od
Odporucam robit miesanicu viac vajecnu... aspon mojmu Cucovi chutili viac vajicka ako struhanka a piskotky... (Greis a Leo sa jej ani nedotkli :) )

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #1983 od
U nás sa šli všetci potĺcť za vaječnou miešanicou v pomere 1:1 mrkva/vajíčko a strúhanka (s piškótami mi ju nikdy nechceli):P

Ináč myslím si,že andulky,ktoré neboli odchovávané na vaječnej miešanici ju veľmi nemusia.Niektorí chovatelia totižto nahrádzajú vaječnú miešanicu rozdrobeným chlebom namočeným v mlieku.Som ale presvedčená,že mláďatá by mali dostávať bohatšiu stravu na bielkoviny a preto niet nad klasickú miešanicu,prípadne som ešte ochotná tolerovať kúpenú už hotovú :side:<br><br>Upravovaný príspevok: Nika, v: 09/02/2007 11:36

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #1991 od
Vidis skusim ten chleba v mliecku... uvidime co to spravi...

Čas vytvorenia stránky: 0.116 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk