Topic-icon ovocie

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 1 mesiacom #191 od
vytvorená téma: ovocie
Ahojte, vie mi niekto poradit, ako naucit moju andulku na ovocie a zeleninu? Skusala som uz vsetko mozne ale ani sa ho nedotkne.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 1 mesiacom #192 od
zodpovedaná téma: Re:ovocie
ahoj to je moj pripad taktiez...ale zozere ked mu nastruham trochu vajca,mrkvy, jablcka a pomrvim mu do toho piskotku, sice nie hned ale nakonec to zmizne-skusala si uz???..ale samotne ovocie nezie ani za nic

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 1 mesiacom #201 od
Poradím iba jednu vec, a to skúšať skúšať skúšať....
Moji milujú nastrúhanú mrkvu a jablko (nastrúhané alebo mesiačik). Potom zbaštia varené vajko, zelenú papriku,zelenú bazalku a hlavne púpavu. Ostatné ovocie a zeleninu im stále núkam v mištičkách, prípadne im ho zacvaknem do štipca, proste skúšam rôzne formy podania. Možno si z toho iba trošku \"cucnú\", ale aj to je lepšie ako nič. Zbytočne ich budem do niečoho nútiť na silu. Buď si dajú, alebo to nechajú bez povšimnutia. A milujú aj kukuricu a trávy. Okrem toho im núkam banán, pomaranč, mandarinku, kiwi, ananás, melón. Toto im ale zatiaľ veľmi nechutí. Majú však svoje dni a stalo sa mi napríklad, že do niečoho nikdy ani nestrčili zobák a jedného dňa to doslova zošrotovali... takže ako hovorím.. skúšať skúšať skúšať.. núkať núkať núkať.... ;)

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 1 mesiacom #207 od
Dik, takze vela trpezlivosti, trvalo mi 3 mesiace kym sa mi ju podarilo skrotit:P<br><br>Upravovaný príspevok: veronic, v: 02/11/2006 14:03

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 1 mesiacom #208 od
Veronic nic v zlom ale ked sa chces spytat nieco ohladom chorob tak to daj do prislusnej temy, pretoze sa zase zacne rozoberat tema niekde kde nepatri a jansa to potom musi setko presuvat...oki??;)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 1 mesiacom #226 od
Dakujem aj ja, aj ked ja som sa to nepytala ale myslim ze aj mne to pomohlo...budem skusat aj ine formy podanaia ako len to zastrcit do mriez.

Čas vytvorenia stránky: 0.084 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk