Topic-icon Nechce zeleniu a ovocie

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4908 od
vytvorená téma: Nechce zeleniu a ovocie
Moja andulka nechce jesť zeleninu ani ovocie ani za svet.Ponúkam jej do misky mrkvu,šalát,maliny,jablká no ona na to \"kašle\" a nechá to tam zhniť.Chce iba zrno.Ked ju budem krmiť vitamínovým krmivom pokryje to potrebný prísun vytamínov :ohmy: ?Dakujem

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4909 od
zodpovedaná téma: Re:Nechce zeleniu a ovocie
ked som ucila moje na mrkvu namiesala som im spolu s nastruhanou mrkvou struhanky a dala som tam aj kusok ale vazne len trosku prosa aby sa v tom aspon trosku mali preco hrabat a nedala som im nic ine.bola som vsak prekvapena a zvedavost mojej zuzi zvitazila a zacali to spokojne zrat aj ostatne vtacence.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4918 od
Na túto otázku som už radila.... skúšať skúšať skúšať.. rôzne ovocie, rôznu zeleninu, v rôznych formách, či zmesiach. Nemusí to doslova \"žrať\", stačí, že si sem tam zobne. Aj to je úspech.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4932 od
V roznych formach?:blink: Mozno ked im z jablka vystruham srdiecko nebudu ho nahnevane vyhadzovat von z krmitka:laugh: . A to som myslela ze Buba nauci Samka aj na ovocie a zeleninu, ale tiez nechcu nic obaja. mam inac pocit, ze dokonale vedia vybrat jednotlive zrnka prosa a mrkvy sa ani nedotknut.Popolusiaci jedny! skusim tu stuhanku Monika, asi to treba vsetko lepit dohromady.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4933 od
Myslela som akože nastrúhané, na mesiači, polovička jablka v celku, celá mrkva, nastrúhaná mrkva, strúhané jablko so strúhanou mrkvou, prípadne v tom ešte rozmrvená piškóta, alebo na tvrdo uvarené a posekané vajko... ;)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4934 od
:) ako prve ma napadla dusena zelenina. Len som sa chcela uistit, ze ked tuto \"princeznej a panovi velkomoznemu\"sa neraci surova, ci ako ich osobny vyzivovy asistent ju musim varit.

Čas vytvorenia stránky: 0.097 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk