Topic-icon Neje grit a vyhadzuje ho von s klietky

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4913 od
vytvorená téma: Neje grit a vyhadzuje ho von s klietky
Kedže chodím každý týždeň na burzu zvierat,len tak sa pozrieť,tak som Sandynke kúpila pol kila gritu len za 16,-Sk.Mám dve misky na jedlo a vodu a jednu som jej dala do klietky vznutra len na grit ktorý ma k dispozícií každý deň.Ona ho neje,len ho vyhadzuje von s klietky.A čo mám robiť,ked ho nechce?

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4916 od
zodpovedaná téma: Re:Neje grit a vyhadzuje ho von s klietky
Hehe, andulky, hlavne samičky, to veľmi rady robievajú. Moji bežne vysypovali gryt z krmítka, ktoré bolo zavesené pri bidle, preto im ho sypem už iba do misky, ktorú majú nad dne voliérky. Niektoré andulky si iba občas zobnú, iné to doslova jedia, treba to nechať na nich ;) Hlavne im ten piesok treba v klietke nechať.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4957 od
Moje andule rozhadzovali grit ked som im omyla kupila taky s pomarancovou prichutou :unsure: -takze chudaci uz to ani nikdy viac nedostali lebo som usudila ze ej to dobry grc...smrdelo to po dakej vonkavke a ...no hroza ... este mam cely neotvoreny sacok :( ... ale normalny papaju :)

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 1 mesiacom #4961 od
kika3103 napísal:

Moje andule rozhadzovali grit ked som im omyla kupila taky s pomarancovou prichutou :unsure: -takze chudaci uz to ani nikdy viac nedostali lebo som usudila ze ej to dobry grc...smrdelo to po dakej vonkavke a ...no hroza ... este mam cely neotvoreny sacok :( ... ale normalny papaju :)

No ja som jej kúpila normálny a neviem prečo ho nechce.No nová andulka Chighiro to chce

Čas vytvorenia stránky: 0.128 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk