Topic-icon Drevo na okus

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 7 mesiacmi #5936 od
vytvorená téma: Drevo na okus
Dneska sme na záhrade sadili trávu. Bol tam taký pník od marhule, tak sme ho museli vykopať. Podarilo sa mi ukorisťiť taký plátok dreva s kôrou (to bolo na pníku nad zemou) a kúštik koreňa. Môžem to dať mojim andulkám na okus?. Myslím, že tá kôra by nemala byť problém (ak ovšem môžu marhuľu, ale myslím že ovocné stromy môžu takmer všetky) ale čo ten koreň?? Samozrejme už je dobre umytý a práve sa ešte máča v horúce vode, aby išlo všetko svinstvo preč. Neviem, dúfam, že aspoň tú kôru môžu, chcem im urobiť radosť :cheer: keď nie tak odšklbnem konár z jablone, ale to moc nebude dedo nadšený :laugh: (babkovci bývajú totižto u nás, keďže máme veľký dom, v podstate dvojdom)). POpr. môžu orech, alebo topoľ? SOm čítala, že topoľ môžu,ale topole sú dva druhy a ja neviem ktorý je ktorý. V každom prípade by som rada uprednostnila tie ovocné stromy, tak my prosím odpíšte na tú marhuľu. Dík :kiss:

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 7 mesiacmi #5961 od
zodpovedaná téma: Re:Drevo na okus
No ak to nie je prehnité a staré, nie je dôvod, prečo by si im to nemohla dať ;)Topoľ nedávaj, radšej orech, oki? :)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 7 mesiacmi #5965 od
Orech je sice vhodny,ale ma vraj horku koru :S

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 7 mesiacmi #5972 od
pls poradte ake konare su najlepse do klietky ako bydlo aj na okus

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 6 mesiacmi #5999 od
na bidlo je najlepsie z ovocných stromov,napr.,jablon,hruska,.. ale moze byt aj z borovice ,jedle ale musis vydrhnut v hurucej vode. ja mam bidla z liesky:silly: :silly: :silly: ;) ;)

Čas vytvorenia stránky: 0.102 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk