Topic-icon Andulka, ktorá robí "zle"

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #725 od
vytvorená téma: Andulka, ktorá robí "zle"
Asi pred 3 mesiacmi som si zaobstarala andulku. Je velmi mlada a zozačiatku bola velmi oplašena. Keď sa niečo pri nej prudko pohlo išla sa zblaznit a tak splašene lietala po klietke až sa obúchala o všetky jej steny. Teraz je všetko iné. Už mi dokonca papa z ruky ale je tu hačik. Neviem prečo ale ked si sadne do ruky začne mi štipať všetky prsty a je taka drza a robí zle. Možno zbadala že ruka jej nič nespraví tak si dovoluje alebo ma s rukami zlé skúsenosti ked ešte bola v obchode. Neviem čo robit aby takto nerobila zle a nedobala ma. Bojím sa ju pustiť z klietky aby neutočila a pod.<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 27/11/2006 08:07

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #726 od
zodpovedaná téma: Re:Andulka, ktorá robí "zle"
Ahoj,

moj Berry robi to iste. Mam ho uz vyse dvoch rokov (okrem neho dalsich 3) ale jedine on sa vyziva v obhryzani prstov. Kedze sa uz pozname, robi to jemne, ale niekedy malokedy ho chyti nerva a hryzie ako blazon. Neviem preco to robi, ale uz sa nad tym nepozastavujem. Proste, vzdy ked ho mam na prste tak ma ohryzkava. Asi to je prejav jeho povahy. Chicken ta ma odobkava tiez ale len velmi jemnucko. Myslim, ze ked si andulka na teba zvykne, prestane ju to bavit, alebo svoje hryzenie zjemni, aby ti neublizila. B)<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 27/11/2006 08:08

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #728 od
Je to nieco podobne ako ked andulka obhryza noviny alebo mriezky. Proste sa nudi a tak obhryza tvoje prsty aj mne to Riki odcas robi v klietke.<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 27/11/2006 08:09

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #733 od
Moj Cuco toto iste zacal robit prednedavnom. Strasne sa chcel dostat von z klietky. A ked som si ho dala na prst (v klietke), tak ma zacal vsade strasne surovo hryzat az mam z toho dostipanu celu ruku... Nevedala som ako sa mam branit a potom som sa ho chvilu aj bala:woohoo: ... Snad sa to uz nestane, lebo to dost bolelo;)<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 27/11/2006 08:10

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #734 od
Toto robia poväčinou mladé andulky.. Proste sa potrebujú vyblázniť. Môj Vilko (3 mesiace) má v tom doslova pasiu.. Akonáhle strčím ruku do klietky, hneď sa na ňu s chuťou vrhne a začne sa hrať.. Hryzká iba jemne ale dokáže sa tiež poriadne rozblázniť... no nikdy ma ešte neuhryzol príliž silno... Proste sa hrá... :P<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 27/11/2006 08:06

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 11 mesiacmi #769 od
zodpovedaná téma: Re:Andulka, ktorá robí \&quot;zle\&quot;
Mna ten moj krpec tak dohryzol, ze mam z toho take malicke modrinky po ruke...:laugh: Sa zo mna vsetci smeju, ze som sa nechala ubit malou anduleckou:laugh: Ale odvtedy uz to nespravil...neviem co mu vtedy bolo:)

Čas vytvorenia stránky: 0.125 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk