Topic-icon Moje andulky sa nijako povahovo neprejavujú.

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #807 od
vytvorená téma: Moje andulky sa nijako povahovo neprejavujú.
...tak ked si tu takto citam vase prispevky....som smutna:( ...moje andulky nerobia nic....ak dam ruku do klietky, tak sa nevyplasia, no nesmiem sa ich vsak dotknut....budu sa len pozerat....co je toto za povaha:S<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:32

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #810 od
zodpovedaná téma: Moje andulky sa nijako povahovo neprejavujú.
Moja nic si z toho nerob,
nasa Taranee sa sprava tiez tak isto.Na ruku pride bez problemov,ale k novym veciam je velmi nedoverciva.Hravost,ktoru som poznala u svojich druhych anduliek tu nepoznam,je to total flegmoska.Na vsetko reaguje sposobom \"no ked uz inak nedas,tak ti urobim kusok radost\".Trocha \" senegalskeho vycviku\"jej
pomohlo,aby pri pobyte mimo klietku sa jej velicenstvu Taranee uracilo opustit vrch klietky a zmenit zaujat svoje kralovske miesto na vtacom stojane,dokonca obzobkavat nejake hracky:lol: Tvoje andulky vsak nemali doteraz predpokladam,ziadny vycvik,ak chces aby zaujali ine stanovisko voci tebe,je najvyssi cas zacat s krotenim aj napr.pomocou senegalu a hlavne im zabezpecit,aby sa mali s cim v klietke vysantit(konare na ohlodavanie,rebriky na splhanie,hracky atd,atd...)<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:32

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #813 od
zodpovedaná téma: Moje andulky sa nijako povahovo neprejavujú.
A mala by si byt s nimi co najcastejsie...<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:34

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 9 mesiacmi #1436 od
zodpovedaná téma: Re:Moje andulky sa nijako povahovo neprejavujú.
...zda sa, ze moje andulky su predsa len ine :(
....myslela som, ze ak im dam hracky, tak trochu oziju, ale musim povedat, ze uz ich maju v klietke asi druhy mesiac a ja mam pocit, ze si ich ani nevsimli
...tiez som im kupila senegalske proso a ani sa ho nedotkli....je to normalne???:unsure:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 9 mesiacmi #1443 od
Mozno sa len z hrackami nehraju ked ich vidis....a senegal im skus aj ty nukat(bude to sice dost boliet ked budes 20 minut drzat ruku v klietke ale mozno pomoze, alebo kazdy den par minut im skus dat pod nos)...alebo imskus senegal dat hned ku bidlu kde sedavaju aby si mohli z toho bidla okusovat prosko..skusaj

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 9 mesiacmi #1452 od
No moje skúsenosti sú také, že viac sa hrávajú a vystrájajú mladé andulky, to jest andulky cca do dvoch rokov. Hniezdiacie páriky hračky nezaujímajú. Ale občas sa trhnú aj starší a ostatní. Záleží to od nálady, rozmanitosti hračiek a podobne.

Čas vytvorenia stránky: 0.225 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk