Topic-icon Fifinka

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #1196 od
vytvorená téma: Fifinka
Toto sa stalo asi pred rokom, v zime, keď je vonku veľmi skoro tma. Sedela som za počítačom, Fifinka bola pustená, hrala sa a v tom momente, ako pristála na monitore vypli elektrinu. Viete si predstaviť tú tmu. Napadlo ma, ze najlepšie bude dať Fifinku do klietky. Ako som sa postavila, Fifinka sa splašila a nešťastne padla za sestrin stolík. Nevedela som čo mám robiť a tak som si sadla na stoličku a stále opakovala jej meno. Prešlo asi 10 minút a ona bola stále ticho. No práve vtedy som niečo zacíti na nohe a hneď som vedela, ze to je moja Fifinka. Pomaly som k nej dala ruka a zobrala ju na prst. Neustále som jej niečo hovorila a opakovala jej meno. Ani neviete ako silno sa mi drzala prsta. Za chvílu zapli elektrinu a dala som ju do klietky. Bola som veľmi rada, že sa jej nič nestalo a mala som dobrý pocit z toho, že ma našla podľa hlasu(teda ja si to aspoň myslím:lol: )

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #1208 od
zodpovedaná téma: Re:Fifinka
Jeeej to je sikovna :D Podla mna to bolo podla hlasu, ved ako inak by ta nasla? Je super ze si zachovala chladnu hlavu a nestresovala...

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #1209 od
Ked Roxxi spadla za skrinu tez som na nu volala a prisla ale nebola tma takze to zrejme sla skor za svetlom :laugh: ... ale to je super ze fifinka za tebou sla...

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #1210 od
Jeeeej Ľubka, musela byť zlatučká :)
Mne sa takto tiež ráta, ak sa chlapci netrafia a padnú za dvere alebo mi Nico padne zo stola, keď machruje na pere.... A keď potom vylezie jeden spoza dverí a druhý zpod stola hehe... zlatí sú vtedy.... :silly:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #1211 od
Sikovna je...;)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #1214 od
To muselo byt zlateee...

Čas vytvorenia stránky: 0.205 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk