Topic-icon Ako moju andulku skoro pes zozral :)

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #1582 od
vytvorená téma: Ako moju andulku skoro pes zozral :)
Andulky sme mavali doma uplne od mojho detstva, uz si ani nepamatam kedy sme mali prvu. Su mojou sucastou a verim, ze nou aj zostanu cely zivot. Dlhe roky som mala tyrkisovu andulku. Volali sme ju Kuko. Mal to byt samcek, ale raz nam usiel a po troch preplakanych dnoch mamina doniesla \"Kuka\" od kolegyne, ktora andulku chytila na inom sidlisku. Netusim, ci to bola ta ista andulka, no novy Kuko mal hnede ozobie a bol aj tak \"nas\" :)
Kuko bola super extra special krotka andulka a hrozne sme sa lubili :kiss: . To bola symbioza dvoch zivych organizmov :cheer: .

U susedov mali psa Denyho. Deny bol tak trochu samotar, ale velmi krotky pes. Hlavne si chodil kde chcel, hocikedy naskocil na trolejbus a majitelia ho potom hladali na opacnej strane mesta, kde si v pohode vystupil. A cestoval zasadne bez listka :P .

Vzdy ked som sla domov a Deny bol na ulici, pohladkala som ho a doniesla ku nam domov, dala mu kus salamy, trochu pobehal a siel si zase po svojom. Raz som ho takto domov doniesla a nevedela som, ze Kuko je pusteny. Deny vosiel do kuchyne a Kuko sa na neho z hora pozrel. Ani sa nezacudoval a v pohode zletel dole. Sadol si Denymu na nufak. A Deny pohotovo CHNAP! Uz bol Kuko v papuli. Ja som skoro dostala infarkt! Zahmlilo sa mi pred ocami a ked sa mi rozvidnelo, chytro som sa snazila zhodnotit situaciu a so strasnym krikom: Deny! :woohoo: som psa plesla po chrbte. Deny ho nastastie asi nechcel zozrat, lebo ho drzal v papuli, ale vobec ho nestlacil. Ako som ho plesla, otvoril papulu, Kuko spadol na zem, otriasol sa a ako po dobrej letnej sprche si odletel naspat na kuchynsku linku. Ziadny stres.

Ludia, ja som v zivote nevidela urazenejsieho psa... Ten sa mi do oci nesiel pozriet... Ja som sa mu snazila ospravedlnit klobasou, maskom, nic nechcel.. len sa odpratal k dveram a cakal kedy mu uz otvorim. Nesiel pochopit, ako som ho mohla udriet a kricat na neho, ved bolo od zaciatku jasne, ze to bola len ich hra :laugh: .

Od vtedy Denymu este chvilu trvalo, kym zas isiel so mnou hore na klobasku. A Kuko ten sa u nas dozil krasnych 10 rokov a zomrel velmi starucky.<br><br>Upravovaný príspevok: Lucia, v: 22/01/2007 15:43

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #1584 od
zodpovedaná téma: Re:Ako moju andulku skoro pes zozral :)
Jééééééééééj Lucka to je veľmi pekný príbeh.Koki naozaj nemieniš písať knihy?:P Mimochodom.Ten pes Deny
bol taký urazený ako náš Ronko,keď sme mu nechtiac zastrihli do pazúrika.V tú stranu,kde som bola ani pozrieť nešiel.Vždy si provokačne sadol na klietku a kútikom oka pozoroval ako sa ho snažím udobriť všetkými možnými dobrotami,prosbami,hrozbami.Jemu to trvalo tri mesiace,kým mi znova sadol na plece. Báť sa ma nebál to nie,ale keď som chcela,aby ku mne prišiel,vždy sa mi takto otočil chrbtom a kukal,či ma veľmi mrzí ako som mu \"veľmi\" ublížila:laugh:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #1585 od
ja by som len chcela videt ten vyra tvate psa a andulky :woohoo: ... znova som sa nasmiala...ale vtej casti ked ho zhltol havino mi nebolo do smiechu

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #1608 od
Nika, takze, ked tak velmi chces, mozeme sa takto dohodnut: ty zozen vydavatela a ja mu to dovolim vydat :laugh: :P :laugh: . Ale nie, cosi, mna to tu bavi pisat, ale neverim, ze by to vela ludi chcelo aj citat. ;)

Kika, pes sa tvaril najskor tak, ako ze vedel, ze to co robi, asi nerobi velmi dobre a potom tak ako ked sa urazi dieta. Normalne zduty ksicht :lol: a do oci sa mi nesiel pozriet... Andula sa tvarila, ako keby si prave prezila nejake super dobrodruzstvo a este sa k tomu aj super okupala :laugh: .

Mimochodom, som nevedela, ze aj andulka sa vie na tak dlho urazit...

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 8 mesiacmi #1610 od
Kokso Lucka, ja by som v tom momente asi skolabovala hehe... To bolo naozaj veľké šťasie, že andulku viac necvakol... Už to nemusela rozchodiť. ;)
Super si to napísala.. hotové kultúrne črevo máš... :laugh:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 7 mesiacmi #5574 od
hihi mala si stastie:silly: :silly:

Čas vytvorenia stránky: 0.227 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk