Topic-icon \"Čibo le kafé\"

• ladybug
  • ladybug-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #7014 od ladybug
ladybug vytvorená téma: \"Čibo le kafé\"
Ahojte, mám asi 10-mesačnú andulku, samčeka menom Čibo, hej, všetci sa smejú, že „Čibo le kafé“, ale v podstate je už pre mňa tým, čo pre niekoho káva ... Je to veľký fešák, veď celý deň sa parádi :) . Zatiaľ je sám, ale plánujem mu obstarať samičku, nech nie je chudáčisko osamote, keď som v práci, je mi ho ľúto, ale už si na nás dosť zvykol, aby začal zaúčať niekoho nového, či nie?
Hovoriť sa naučil asi do dvoch mesiacov, jasné, že prvé slovo bolo jeho meno, ale potom mu už ľahko išlo aj „čau, ahoj, nazdar, dobrý deň“, ale najlepšie je na tom to, že bez učenia sa naučil spojenia, ktoré som na neho kričala, keď robil nejakú neplechu .... veď kvety trebalo opliesť, noviny trošku zkraja otrhať, či obrus na stole trocha opraviť ... no furt sa niečo našlo, tak sa naučil „čo robíš?, no čo je!, no čo!“, je to podarené hlavne vtedy, ak si lieta a ja sedím pri PC, sadne na rameno a vybľafne „čo robíš?“, no mám z neho veľkú radosť.
Raz sme boli u babky, samozrejme Čibo bol s nami, keďže je to taký malý cestovateľ, lebo pracujeme na západnom Slovensku a cestujeme často na východ, kde máme rodinu. Bol pekný slnečný deň, takže som ho vzala trochu vonku na lavičku, jasné, že som bola pri ňom ... keby niečo ... Odrazu sa objavila mačka a nechápavo pozerala na klietku, pomaly sa začala približovať a keby sme ho nestihli včas zavesiť na hojdačku, tak by Čibo ten jump od mačky, chudák, ťažko predýchaval :woohoo: . No keby ste videli, ako sa tá mačka oblizovala! ... uf, keby že neviem o čo ide a vidím len mačku, aj ja sa začnem oblizovať :P . Keď sme Čiba potom dali do izby, mačka ešte asi pol hodiny pozerala na hojdačku, či tam náhodu Čibo nepriletí ... Srandovná bola aj tá Čibova ignorácia tej mačky, mal ju jednoducho ... na háku :laugh: a to nehovorím, keď sa ho snažím niečo nové naučiť.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

Čas vytvorenia stránky: 0.076 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk