Topic-icon Pritulna ale moc pojasena andulka

More
pred 6 rokmi 11 mesiacmi #7610 od Affedlydref
Affedlydref vytvorená téma: Pritulna ale moc pojasena andulka
No na vianoce si rodicia kupili andulky . no ja hned ze chcem aj ja , no tak sme isli do obchodu vybral som si krasneho zelenozlteho samca bol este mlady no ked sme pridli domov tak som ho dal do kliedky no asi 5 hodin nic nerobil len bol na jednom mieste a krutil hlavou . chcel som spravit este nejake upravy na klidke otvoril som dvierka a on mi vyletel . povedal som si ze nejak ho chytim . no dal som ku nemu prst a hned vyliezol nan . no po dni sa zacal citit ako doma zacal sa dostavat von (mal som umele krmitka tak divne ) vytrhol ich a dostal sa von tak zase isiel na prst a sam potom do klidky .no ale na dalsi den sa chcel zasa tak isto dostat von ale skoro sa utopil pretoze som mu dal vodu do krmitka pre jedenie lebo som nemal este to na vodu no ja som ho odtial vytiahol . no potom som ho pustil von a zacal zbesilo lietat az nabural do okna a spadol nazem . rozrazil si ozobie (tak trocha) . ja som si myslel ze uz zomrie ale nezomrel . na dalsi den som ho nepustal lebo som bol prec . a na ten dalsi den som sa zobudil o 9:00 on bol v poriadku . tak somm si isel zasa lahnut zobudil som sa o 12:00 a on bol mrtvy v krmitku pretoze sa chcel dostat von :( :( :( :(

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

More
pred 6 rokmi 11 mesiacmi #7615 od Adrian_PP
Adrian_PP zodpovedaná téma: Re:Pritulna ale moc pojasena andulka
je my to strasne luto je to zufale ked si ju nasiel tak v klietke urcite je to zly pocit mozno by ti pomohlo ak by si si kupil druhu andulku ale radsej by som si kupil parik bude im urcite lepsie

More
pred 6 rokmi 11 mesiacmi #7620 od Affedlydref
Affedlydref zodpovedaná téma: Re:Pritulna ale moc pojasena andulka
ja som sa s tim zmieril a uz mam novu pomaly ju ucim dufam ze aj ona si na mna zvykne asi tak :cheer:

Čas vytvorenia stránky: 0.078 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk