Topic-icon Ronko a zvoncek

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 1 týždňom #835 od
vytvorená téma: Ronko a zvoncek
Tak dnes nas Ronko exceloval.Uz dlhsi cas mi \"pije krv\"tym,ze namiesto novej partnerky sa venuje zvoncekom,zrkadlam a obdobnym zalezitostiam.Dnes sa mu vsak nechcelo chodit od zvonceka ku krmitku a spat,tak si ho jednoducho skvacil a polozil si ho rovno do krmitka.Co bude chodit krmit zvoncek na opacnej strane klietky,ked ho moze mat rovno vedla seba:laugh:

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 1 týždňom #838 od
zodpovedaná téma: Re:Ronko a zvoncek
:laugh: tak to som sa zasmiala...je to betar...prawe mi to pripomenulo ako Lorri predelil na polovice zrkadielkom so zvoncekom bidielko ked mu Roxxi obsadila to jeho bidlo...

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 1 týždňom #842 od
Heh sikovny... Ako prosim ta zvesil ten zvoncek (ci co to urobil)? To si vazne neviem predstavit:laugh:

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 1 týždňom #847 od
weri napísal:

Heh sikovny... Ako prosim ta zvesil ten zvoncek (ci co to urobil)? To si vazne neviem predstavit:laugh:

Ma take modre zrkadielko,na konci ktoreho je zvoncek.Tym,ze so zvoncekom stale mixoval kruzok roztiahol a vyvliekol zvocek z kruzku,na ktorom bol zakvaceny a v zobaku si odniesol samotny zvoncek do krmitka.Prespekulovany to je,az strach.
Este pripomeniem,ze krmitka nema zavesne,ale vonkajsie
(boli sucastou klietky)<br><br>Upravovaný príspevok: Nika, v: 05/12/2006 07:52

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 1 týždňom #852 od
tak toto by nenapadlo ani mojich expertov taz sice odmontovali zvoncek ale spadol im na zem a tak nanho pozerali z bydla ako keby spadla bomba a oni cakaju ze kedy vybuchne :P :P :laugh: :laugh: :woohoo:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 5 dňami #929 od
Sikovny je to chlapec :D To by sa moji museli asi veeelmi potrapit aby sa im to podarilo alebo skor aby take nieco vymysleli :laugh:

Čas vytvorenia stránky: 0.111 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk