Topic-icon POMOC (korela)

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #1223 od
vytvorená téma: POMOC (korela)
Viem ze tato stranka je o andulkach ale potrebujem pomoc. Mam totiz 3 andulky v tej klietke (tema klietka a voliera ) . Kamarat mojho oca sa opital ci nechceme korelu . Dlho som rozmislal az nakoniec som sa rozhodol ze ano. Vcera som bol pre nu .Povedal ze je krotka ze uz aj na prst sada .doniesol som ju domov a nechal chvilu klietky vedla seba . Korela bola zlaknuta. Aj sme ju mali na prste aj sa prechadzala po obyvacke . Chcel som ju dat na klietku (anduliek) ale vsetci 4 sa zlakli a zacali poletovat .Proste neviem ci mam dat tu korelu k nim do klietky. Ani sa mi chitit nechce dat a ja ju nechcem nasilu . poradte . :(

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #1225 od
zodpovedaná téma: Re:POMOC (korela)
uz je v klietke . prilozil som klietky vedla seba aje . :P

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #1257 od
Túto otázku si dal aj na parrot, tak už vieš, že si proste iba potrebujú na seba zvyknúť a nemal by v tom byť väčší problém, keďže sa korely a andulky celkom dobre medzi sebou znášajú. ;)

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 9 mesiacmi #2086 od
aaaa pomoc . nedavno som na parrote daval prispevok o mojej korele . poviem vam to tu od zaciatku . raz zrala do vtedy tam nic enmala a le zrazu sa jej pri zobaku spravila taka guca cierneho neviem coho . som myslel ze to je semienko zaseknute alebo nieco take ale mala to tam dlho . a vcera jej tpo odpadlo . som sa potesil ze nemusim ist veterinarovi . zte sak ked tram uz nic enma tak je dobre . (dovtedy som nemohol nemal som cas ist k nemu ) . foto sa neda odfotit . a dnes som siisel zo skoly a mamu som stretol ísla do roboty . povedala mi ze dnes ked kori zrala mimo klietky tak ze mala okolo papule penu . som skoro zdochol . ale povedala potom ze nie penu ale take mokre nieco a ze sa jej tam vsetko papanie :dry: lepilo . vapenka to nie je . bolo to take cierne :S :pinch:
ps. takze toto som napisal aj do temy jacoolbo a moje vtaciky

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 9 mesiacmi #2088 od
Stačí, ak svoj problém hodíš do jednej témy, nemusíš to dávať do dvoch... jo?

Čas vytvorenia stránky: 0.116 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk