Topic-icon Zahynula nám andulka. Kedy kúpiť novú?

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 2 týždnami #263 od
vytvorená téma: Zahynula nám andulka. Kedy kúpiť novú?
Ahojte, dnes nam zdochol samcek andulky, lietal a narazl do steny :(
Mame aj samicku a potrebovala by som poradit, kedy by som jej mala kupit noveho samceka, alebo radsej nekupovat ziadneho? Andulky patria nasej dcere a ta este nie je doma a bojim sa, ze bude strasne smutna.
Vdaka za odpoved<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:37

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 2 týždnami #275 od
zodpovedaná téma: Zahynula nám andulka. Kedy kúpiť novú?
Odporúčam kúpiť jej čím skôr nejakého staršieho samčeka (nie mláďatko). Niektoré andulky, ak im uhynie ich partner, prestanú prijímať potravu a sú vystrašené. Ja som to vždy riešila kúpou druhej andulky, ak to bolo možné, tak hneď na druhý deň.
A do budúcna... Treba sa vyvarovať možností nárazu anduliek do stien...<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:37

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 2 týždnami #277 od
A kde jej mam kupit starsieho samceka? My sme z Presova. Bojim sa, ze v obchode nemaju starsie andulky. Lietavali kazdy den a nic sa nikdy nestalo, nechapem, ako je to mozne. Inak dcera ho ma teraz pri sebe a ho hladka a place. :(<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:38

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 2 týždnami #279 od
Som zo sidliska tri, mame samicku a potrebuejm samceka a ako mi radia, tak starsieho. Nasa samicka ma asi 2 roky. Dcera ma 10 rokov, ja 30.B)<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:38

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 2 týždnami #286 od
Ja mam 11 rokov a v chovprodukte nenajdes ziadneho samceka nad 2 roky.Najblizsi chovprodukt je na gazdovskom dvore.Kup samceka ktory ma 100 percentne zafarbene ozobie na modro.Tolko odo mna.Pozdrav dceru a povedz jej nech neplace.<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:39

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 11 rokmi 2 týždnami #287 od
Alenka,podla mna nezalezi na tom ci to bude samcek
starsi-ako pises okolo 2 rokov.Nakolko andulky su dospele uz v troch mesiacoch,staci ti zajst do chovproduktu a vybrat si.Malokedy su tam uplne mladucke andulky(aspon u nas).Mozem ti poskytnut kontakty na chovatelov z KE,v Presove nepoznam,ale su to dost stare cisla.No mozno budes mat stastie:
Borovsky Milan 0905 609 354,0903 138 049
Borovsky Onderj 0905 534 465
Borovsky Patrik 0904 297 829
Ale ja by som to riesila chovproduktom,no priprav sa na to,ze zvykanie starsej andulky na novy domov bude odost dlhsie ako mladatach.
Vasej andulky mi je velmi luto a dcerke odkazujem,nech nie je smutna,take veci sa stavaju,andulke nerozkazes kam ma letiet,musi na to prist sama.<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 05/12/2006 20:40

Čas vytvorenia stránky: 0.144 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk