Topic-icon Stara andulka sa boji novej

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #3067 od
vytvorená téma: Stara andulka sa boji novej
Prosim vas je to normalne, ze andulka sa boji tej novej? Akonahle sa ta nova pohla ona zacala lietat splaseno po klietke a skriekat!!!

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #3068 od
zodpovedaná téma: Re:Stara andulka sa boji novej
Mne sa stalo to iste. Prva andulka (Boza) sa bala novej(Hugo). Ked bol Hugo na bidielku, Boza sa tam bala pristat napriek tomu, ze to bola v podstate \"jej\" klietka. Hugo bol taky, ze mu bolo jedno, ci tam Boza je alebo nie, ale ona bola strasny bojko. A ak nahodou omylom pristala niekde v jeho blizkosti, stala uplne nahnuta, ako sa od Huga odtahovala. Vyzeralo to dost smiesne :P . Toto spravanie ich ale preslo v priebehu asi dvoch tyzdnov. Takze myslim, ze aj tvoja andulka si casom zvykne.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #3069 od
Keby sa spravala, tak ako pises ty, fajn, ale to co robila ona... ked sa nova andulka pohla, myslela som, ze sa zblazni to moje bojko, zacala bezhlavo lieta, skakat po celej klietke, a tak pistat som ju nikdy dosial nepocula. Doslova sponikarila, musela som ju zakazdym vitiahnut a s prsta sa ani nepohla, cela sa triasla. Toto trikrat a viac som to nevydzala.
Mzri ma to, lebo ta nova je hrozne zlata, dokonca sa neboji ani ruky ale vazne uvazujem, ze ju vratim naspat

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #3070 od
fuha,je normalne ked sa boja novopriselcov, ale zase nemalo by to trvat dlho, zopar dni by malo stacit na aklimatizaciu, moji tiez vzdy ked pridam noveho stvrteho tak vsetci traja vyletia ozlomkrky z klietky a nechcu ist dnu, a maju strach z neho ako cert z kriza, ale to trva tak hodinku a potom si pomaly zvykaju, moze to trvat aj par dni, kedze mas andulku samu /je to predsa ine ako ked dam stvrtu andulku medzi tri/. ale aj tak je to zvlastne ze ma take infarktove stavy tvoja stara andulka. pockal by som este co na to povedia velkochovatelia, ked si to precitaju. janka? :lol: :lol: :lol:

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #3071 od
Vies, nie som expert na andulky, ale uz sme ich mali doma par, moja sestra ma 3 a toto v zivote nerobili zaujimali sa o seba a tak aj ked sa sem tam bili, ale aby sa ten moj krpec bala este aj ked je vonku a ta nova sa v klietke pohne, zacne lietat jak sialena po izbe a utekat na moj prst a cela sa triast. Normalne sa bojim, ze mi skolabuje

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 6 mesiacmi #3075 od
Stáva sa, že poniektoré andulky sú viac vyplašené z novoprišelcov, všetko však netrvá príliž dlho, možno pár dní. Takže neunáhli sa a druhú anduločku zatiaľ nevracaj späť do obchodu. Majú dostatočne veľkú klietku? Možno by to vyriešilo situáciu. Moji drobci sa tiež neskutočne plašili, keď dostali novousadlíka, bezhlavo lietali po klietke, sedeli v jednom rožku s vytreštenými očami, otvorenými zobákmi a s krikom zdrhali preč zakaždým, ako sa k nim ten \"nový\" čo len kúsok priblížil. Možno je tvoja andulka iba väčší strachopud a keďže si ju mala asi od malička samú, proste si potrebuje na nového parťáka, či parťáčku zvyknúť. VŚETKO CHCE ĆAS, TAK IM HO DOPRAJ. ;)

Čas vytvorenia stránky: 0.085 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk