Topic-icon babkina andulka

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3716 od
vytvorená téma: babkina andulka
raz ked som bola u babky hrala som sa s jej andulkou, ked som si vsimla ze na rukach mam krv...:sick: pozrela som sa na andulku a zbadala som ze ju ma na peri a ked som sa pozrela blizsie zistila som ze pod lavym kridelkom nema ziadne perie, cele vytrhane a stali si to kuse zobacikom...neviem absolutne co to je ci daka vyrazka ci co...kedze andulky nechovam tak s nimi nemam ziadne skusenosti(ale uvazujem o kupe:) )ale v nasej rodine uz andulky boli-skoncili biedne ako som pocula z rozpravania babky(ked bola krsna mala tak hodila andulku do polievky:blink: )...ked som o andulke povedala babke dala jej na to aloe a povedala ze bud sa z toho dostane alebo zdochne....no a ja nechcem aby zdochla!osobne by som na babku poslala slobodu zvierat, ale tak je to rodina...tak prosim, ak viete poradit pordte!diky....

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3723 od
zodpovedaná téma: Re:babkina andulka
Na nikoho neposielaj slobodu zvierat, ale radsej vezmi andulku a bez s nou k veterinarovi. Bud to je dajake ochorenie, alebo sa z nudy kuse.

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3725 od
to som jej aj ja vravela, ale babka povedala ze sa z toho dostane....skusim ju aspon donutit nech s nou skoci k susedovi od ktoreho ju ma-ten chova andulky vo velkom, tak by mohol daco i vediet....dufam

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3729 od
Poradím ti iba jedno a to je veterinár.. odborník na vtáctvo. A ak si to stále hryzie, tak asi bude najvhodnejšie utratenie. Jedna moja andulka si takto hrýzla pod krídlom šľachu. Liečila som ju s veterinárom viac ako rok a nepomohlo absolútne nič. Nedala som vtedy andulku utratiť, čo doteraz ľutujem. Pod krídlom sa jej vytvoril ako keby nádor a jedného dňa som ju našla mŕtvu a okolo nej kopec krvi. Pravdepodobne si to vyhrýzla tak, že vykrvácala. :(
Ak je to nervového pôvodu, utratenie je tu najhumánnejšie riešenie. A keď vidím prístup tvojej babky k andulke, tak nie je čo riešiť.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3730 od
Necakaj na babku... chod tam ty ak mozes. A podla moznosti co najskor.

Čas vytvorenia stránky: 0.122 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk