Topic-icon Som v koncoch:((((

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #5254 od
vytvorená téma: Som v koncoch:((((
57 príspevkov - [superčlen]
Mamjeden zly pribeh prosim vás Kamarat mi ponukal zadarmo andulku ja ze si ju zoberiem nahle som vcere ochorel tak kamar mi ju bol vziat.... Je to samica ona bola oplodnena v obchode oon ju ten kamos kupil on otom newedel a dal mu ju.... lenze aj s vajíckom vcera to doniesol kumne aj s vajkom vajko ona ho mala v kelinku ona si ten kelinok veer prekotila kedsom siel spat.. no a mam stiri andulky snou v izbe vobec sa nesustredila na to vajicko rano som sa zobudil vajicko bolo cele praskle...musel som ho odstranit ted sem jej vicistil mensiu klietku dal som ju odddelene na chodbu od nych aby nemali kontakt prave pred par minutami presne 14:40 zniesla vajce a sedi teraz v klietke na pallicke nikto mi nevie poradit abo ak nie vy neviete neaka ho odbornika anduliek mail???? ale viem ze sem chodia sami odbornici:) dakujem [:)] dakujem

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #5258 od
zodpovedaná téma: Re:Som v koncoch:((((
Majo, ak máš problém, stačí, keď ho napíšeš raz a nie trikrát oki? Ako som napísala v knihe návštev, daj andulku s tým samčekom do samostatnej voliéry s búdkou a uvidíš. Je to inak totálne nezodpovedné od tvojho kamaráta, že ti dal andulku, ktorá práve znáša vajíčka. Že ho \"pozdravujem\"... By som takýchto ľudí.....

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

Čas vytvorenia stránky: 0.113 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk