Topic-icon Poradte mi prosím

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5275 od
vytvorená téma: Poradte mi prosím
Včera som bola s mojou andulkou u lekára. Ma vsraba. Mám jej nožičky natierat olejom ale ona to nechce moc sa bráni... neviete ako dlho tato liečba trva??A fakt to pomáha?? A ešte ako z nej dám dolu potom ten olej, lebo je celá matstná od toho. :( Prosím dajte mi vediet.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5285 od
zodpovedaná téma: Re:Poradte mi prosím
Ak je svrab v pociatocnom stadiu a veterinar zvazil,ze nie je potrebne ine liecivo,malo by potieranie olejom postacit.Natierat treba tusim minimalne tyzden (ale to ti mal povedat lekar).Ak liecba nezaberie je potrebne aplikovat na vapenku Ivomec.Po prelieceni je treba andulku rosit horucou vodou z rozprasovaca (pre nu bude iba letna)a masnota by sa mala postupne vymyvat.Po prepereni vymizne uplne.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5288 od
Ahojte mám menší problém chcem abz boli mládatká aj som kúpil búdku ale tea tak sa volá samička sa bojí rikiho-samca teu mám 2 týždne a rikiho už rok a mesiac neviete ci to neni tým ye je tea mladá neviete ci yato sa nepária mam starosti lebo som to už aj ludom slubil ye budú mladatka naisto prosím poraďte mi.
:(

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi - pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5304 od
Tomi111, musím ťa ešte raz a asi už naposledy upozorniť, že svoje otázky tu píš iba raz v jednej téme, rozumeno? Nemám čas zakaždým mazať tvoje príspevky, ktoré sú aj v piatich témach, jasné? :S

Bella
Ak ti veterinár poradil, že stačí andulke iba ten olej, žiaľ, nič iné ti neostáva, ako andulku chytať a mastiť jej tie nožičky. Ja osobne by som však zašla k inému veterinárovi (ak u vás máte aj iného) a opýtala by som sa ho, či by nebolo lepšie dať andulke Yvomec. Síce sa odporúča v rannom štádiu svrabu aplikovať olej, Yvomec je podľa mňa však šetrnejší, a to z toho dôvodu, že bude možno stačiť iba jeho jediná dávka a andulka bude zdravá. Týmpádom podrobíš andulku jedinému stresu u veterinára a nie každodennému pri natieraní nožičiek olejom.
Posledná úprava: pred 9 rokmi 8 mesiacmi od .

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5308 od
Milá Jansa
Sorry ze musíš mazat zakaždým moje príspevky ak ta to otravuje nemusím sem písat a chápem asi je to riadna otrava no ale ak som si dobre všimol tak ani na jeden si mi neodpovedala.Bola by si taká dobrá a odpovedala by si mi prosím ja viem ze mi už nika odpovedala ale chcel by som počut ešte jeden názor a sorry ešte raz ze musíš vymazávat moje rovnaké príspevky ale ked nikto dlho neodpisuje....:dry:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 8 mesiacmi - pred 9 rokmi 8 mesiacmi #5315 od
Tak začni poriadne čítať toto fórum a pozri poriadne témy, ktoré si vytvoril, či som ti v nich neodpovedala na tvoje otázky!!! Samozrejme, že som odpovedala iba na jednu zo štyroch tých istých a tie ďalšie tri som vymazala... a nebolo to iba raz. Nikto ti nevraví, že nemáš písať, len si naozaj uvedom, že mám aj inú prácu, než čítať a mazať tvoje niekoľkokrát založené témy a tvoje otázky, ktoré dáš do rôznych oblastí, ktoré sa týkajú úplne iného problému ako je ten tvoj a to len preto, aby ti ľudia hneď bleskovo a strašne súrne odpovedali. Každé fórum má svoje pravidlá a ak sa ti lení ich rešpektovať, stačí povedať. A na záver. Ak by si mal trochu námahy a prečítal si obsah tohto webu a fóra, svoje otázky by si tu nevypisoval spôsobom \"strašne súrne potrebujem odpoveď a pomoc.....\". A nič v zlom, nesľubuj ľuďom mláďatá anduliek, keď zatiaľ nemáš ani šajnu o ich chove, nie to ešte odchove. Možno som to prehnala, ale podľa tvojich príspevkov mám o tebe jasnú predstavu.
Posledná úprava: pred 9 rokmi 8 mesiacmi od .

Čas vytvorenia stránky: 0.139 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk