Topic-icon usla mi

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6116 od
vytvorená téma: usla mi
usla mi andulka. samceka som nechala vonku v klietke mozno ju privola. nemam vobec potuchy kam mohla letiet. co mam spravit?

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6119 od
zodpovedaná téma: Re:usla mi
no byt tebov kupim novu samicku lebo ta sa uz tak lahko nevrati

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6129 od
Hľadaj jku a a daj inzeráty...ako ti ušla? .... Lepiš zabezpeč klietku a von ju neotváraj, nech neujde aj samček!

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6139 od
aj by som ju hladala ale mam poobednu aj zajtra. stale na nu myslim :( a som z dediny, takze inzeraty asi nepomozu. ale dakujem.
velmi dobre lieta, pretoze som ich zvykla oboch nechat po izbe si polietat. myslite, ze ma schopnost orientacie. ked bude pocut Kiwiho vonku cvirikat, ze by sa mi vratila. ale co ked neviem ani kam odletela ani ci je niekde nablizku.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6143 od
Moje skúsenosti sú nasledovné: Buď som našla a chytila andulku hneď v ten deň, ako mi uletela, alebo som ju nenašla už vôbec. Andulka, nech je akokoľvek krotká poväčšinou po vyletení z klietky do otvoreného priestoru stráca úplne akúkoľvek orientáciu, keďže bola dovtedy zvyknutá len na klietku, prípadne náš byt. Vonku úplne \"zblbne\" a začne síce poväčšinou lietať v \"kruhu\" o priemere cca 200 m, ale nie je to pravidlom. Moje uletené andulky bez problémov preleteli aj 8-poschodový činžiak a sadli si na najvyšší balkón. Dve som šla hľadať hneď ako uleteli a našťastie som ich našla a chytila (po mnohých hodinách hľadania a lákania), ďalšie dve som šla hľadať cca po piatich hodinách od uletenia a nikdy viac som ich nenašla. Na tvojom mieste by som skúsila chodiť po okolí a počúvať, či ju niekde ešte nezačuješ, ak ju medzitým ovšem \"niečo\" nezožralo, prípadne niekto nechytil. Môžeš takto chodiť po ulici aj s klietkou a druhou andulkou. Môže a nemusí to pomôcť, ale za pokus to stojí. Držím palce.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6179 od
Mne keď uletela andulka, hneď som ju šla hľadať, aj som vzala druhú andulku v klietke...nepomohlo to, ale dúfam, že u teba to bude inak :dry:

Čas vytvorenia stránky: 0.093 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk