Topic-icon Chorá???

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 6 mesiacmi - pred 9 rokmi 6 mesiacmi #6205 od
vytvorená téma: Chorá???
Dnes som si všimla niečo zvláštne na mojej andulke. Úprimne, dosť ma to vyľakalo, hoc, možno to nič nie je. V to aspoň dúfam. Ako sedel Taro vedľa Baby, všimla som si, že Baby má vydutejšiu hruď. Ako keby tam mala akúsi hrčku. Veľmi som sa preľakla, že to je nejaké nádorové ochorenie. Hneď som si to spojila s vodnatejším trusom, ktorý máva moja andulka. Nie je to však hnačka, ale trus je viac vodovejší. Tiež, tie prilepené hovienka, keď som si ju priniesla. Okrem toho je andulká čulá. Spieva, škrieka. Keď ich pustím,lieta, mimochodom hrozne divoko. Všade nasleduje Tara, ale on keď si nežiada jej spoločnosť a chce utiecť, jednoducho pred ňou nestíha. S tarom si preberajú aj pierka, aj žere. Myslíte, že to môže byť nejaká choroba, alebo sa nemám neznepokojovať? Aby ste si vedeli \"hrčku\" predstaviť, viď fotky
Prílohy:
Posledná úprava: pred 9 rokmi 6 mesiacmi od .

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 6 mesiacmi #6206 od
zodpovedaná téma: Re:Chorá???
Na fotke som sa snažila aby sa Baby musela naťahovať za prosom aby to bolo vidieť lepšie.
Prílohy:

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 6 mesiacmi #6207 od
Dúfam, že to nieč nie je, ž robím iba planý poplach.:unsure:
Prílohy:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 6 mesiacmi #6209 od
Andulky zvyknú mať takto naduté hrudníky, ja som sa s takýmito stretla už viac krát a boli v poriadku. Ak si však nebudeš istá, skús s ňou skočiť pre istotu k veterinárovi, čo ti na to povie on. Ak má vodnatý trus, môže mať niečo s ľadvinami, ale nemusí. Sú andulky, ktoré majú vodnatý trus doslova od narodenia a sú v poriadku.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 6 mesiacmi #6211 od
DIk Jansa, za odpoveď. Veď to, moja andulka ma taký vodnatejší trus, hneď odkedy som si ju priniesla. Ale hnačku nemá to som si istá. Jenoducho Taro má také pekné husté \"kôpky\", a ona akoby mala v truse viac moču. Okrem toho nebadám na nej žiadne iné známky choroby. A hrčku, keď sedí a oddychuje ani nevnímam. Vlastne som si ju všimla vtedy, keď lietala a potom mi žrala z ruky. Takže bola vtedy taká viac \"napätá\" a možno preto mi to prišlo čudné. Keď sa mi niečo nebude zdať v poriadku skočím s ňou pre istotu za vetom, ale zatiaľ je všetko ok.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 6 mesiacmi #6218 od
Hlavne ju pozoruj, či nerastie. Možno je andulka iba \"viac\" napapaná a drží sa jej strava dlhšie v hrvoli, alebo má proste takú stavbu tela. Ak by si však na nej zbadala, že to rastie, prípadne sa andulka začne správať apaticky, treba ísť k veterinárovi.

Čas vytvorenia stránky: 0.105 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk