Topic-icon pomoc :(

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6222 od
vytvorená téma: pomoc :(
andulka mi najskor prechladla ale vsimla som si to len nedavno a najskor to uz trva dlhsie.Na zadocku ma prilepene hovienka a aj cervene to je. POkusam sa jej to umyvat ale casto nechcem a ani sa to asi nemoze.Dala som jej caj a pila ale dalsi problem je ze kridielka ma spustene dole a na lavej nozke nevie poriadne stat.Al na nohe nema nic,nezda sa mi,ze by bola poranena.teraz je dole na zemi a spinka. Prikrila som klietku dekou, aby mala teplo.Co mam s nou robit?:( Myslite,ze uz ju nezachrani veterinar?

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6223 od
zodpovedaná téma: Re:pomoc :(
tak nakoniec som sla k veterinarovi, asi to nieje nic vazne ale dal jej mliecny roztok do striekacky.mam jej to davat do zobaka ale ako jej ho otvorim??:dry:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6225 od
zodpovedaná téma: Re:pomoc :(
Toto vôbec nevyzerá dobre :( Podávanie liekov striekačkou sa musíš jednoducho naučiť, tu je ťažko niečo radiť. Nechápem, prečo ti veterinár pre ňu nedal lieky do vody, keďže ju máš osamote. Keďže vysedáva na dne klietky, nie je to dobré znamenie.... Musíš iba čakať, či lieky zaberú, alebo nie. Držím palce.

Čas vytvorenia stránky: 0.138 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk