Topic-icon francuzsje prchnutie alebo parazity?

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #6292 od
vytvorená téma: francuzsje prchnutie alebo parazity?
tatiana99, nevies, ake lieky su na francuzske prchnutie alebo na paraziti????k veterinarovi nema kto ist lebo som sama doma

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 3 mesiacmi - pred 9 rokmi 3 mesiacmi #6297 od
zodpovedaná téma: Re:francuzsje prchnutie alebo parazity?
Anduliatko nepanikar..ak nemas istotu,ze ide o parazity,nemozes na svoju andulku hocico napatlat..skor jej uskodis ako pomozes.Na fr.prchnutie liek nie je..ako prevenciu mozes obcas pouzit na dezinfekciu klietky,hraciek, drevenych casti klietky(bidla,budka) pripravok Virkon S(da sa kupit v predajni s veterinarnymi liecivami). Podla toho,co som od teba citala prispevky,tvoje obavy su neopodstatnene.Pravdepodobne preperuje a ty sa jej postaraj o pestry jedalnicek a dostatok zabavy.Nic si z toho nerob aj ja som pri svojej prvej andulke
bola taka utlocitna,za kazdym vypadnutym pierkom,osupanym nosom a riedkym hovienkom som videla \"chorobu\":laugh: Vela radosti s andulkou.Viki
Posledná úprava: pred 9 rokmi 3 mesiacmi od .

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #6298 od
Choď s andulkou k veterinárovi, nech ju prezrie a prehodnotí jej prípadnú liečbu proti parazitom (ak ich naozaj má). Čo sa týka fr. pŕchnutia, pokiaľ viem, lieky na to nie sú, je to nevyliečiteľná choroba a nákazlivá, pozor na to!!!

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #6300 od
aha, dobre dakujem za rady, zajtra asi ideme k vetosovi s nim, potom dam vediet

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #6302 od
no viki ale to jej vypadavaju aj 3 pierka za dena ked si roztahuje kridla, jasne tam vidiet medzery, kde mali byt pierka a vobec jej to nedorasta, a ani chvost:(

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #6305 od
Ahoj anduliatko.. Nestresuj, to ze jej vypadne za den zopar pierok nie je take strasne.. Jednej mojej andulke este minuly tyzden chybali letky na jednom kridle, najprv ma to vylakalo,no nechala som to tak. Tento tyzden uz je vsetko v poriadku,letky su na spravnom mieste.

Čas vytvorenia stránky: 0.258 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk