Topic-icon nová andulka nežerie 2. deň

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #6440 od
vytvorená téma: nová andulka nežerie 2. deň
ahoj, chcela by som vedieť, či je v poriadku, že moja nová andulka, ktorú mám doma 2. deň ešte nežrala ani nepila:( dnes ráno sa už trošku poobzerala po klietke, vyskúšala aj zvonček, len do toho krmiva sa ešte nejak nepustila.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #6441 od
zodpovedaná téma: Re:nová andulka nežerie 2. deň
zuzik, ked som dostala Chicken, bola take male zlte kuriatko a bola v klietke prva, tiez nejedla dva dni. Na treti den sa tak osmelila ze papala tusim pol hodinu co bola chudatko vyhladnuta az nakoniec zaspala hlavou v krmitku. Velmi sme sa na nej smiali. Myslim, ze kazda nova andulka sa musi najskor osmelit, poobzerat a potom dostane aj chut papat. Ine je ked pride do klietky medzi svojich sukmenovcov, vtedy sa papat osmeli rychlo, lebo ma priklad ostatnych. Ak by sa vsak aj tak neosmelila, mozno je chora a treba vyhladat pomoc veterinara.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #6442 od
a myslíš že by to mohlo byť aj tým, že v obchode bola v klietke s viacerými andulkami a zvykla si papať spolu s nimi a teraz keď je sama papať nechce? vieš, akurát včera mi zdochla andulka:( , ktorú sme mali niečo vyše 10 rokov, tak sa o túto novú teraz trochu bojím, aby sa nestalo to isté...

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #6445 od
Kúp jej parťáka a uvidíš, ako sa osmelí a začne jesť. V prvých dňoch je vhodné dať andulke v klietke jedno krmítko s prosom niekam do blízkosti bidla, na ktorom sa najviac zdržiava. Ona sa postupne poobzerá, osmelí a bude jesť. Ak by však boli dve, rýchlejšie by si zvykli na nové prostredie, ver mi.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #6451 od
A ak mali v chovprodukte krmítka na zemi, môžeš skúsiť dať jedno aj tak

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 2 týždnami #6634 od
ahojte, mám ešte jeden problém, lenže neviem či je to vážne alebo nie ale andulka nechce chodiť von z klietky. raz som ju videla že išla aj sama ale odvtedy už nešla ani raz. myslíte, že je to tým, že je sama? ako sa to dá vyriešiť? uvažujem že jej zaobstarám kamaráta, ale to je ešte ďaleko a tak by som vás chcela poprosiť o nejaké dočasné riešenie...som smutná keď ju vidím len sedieť v klietke:( vďaka

Čas vytvorenia stránky: 0.106 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk