Topic-icon ako viem ci je vhodne mat jednu alebo dve andulky?

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #6464 od
vytvorená téma: ako viem ci je vhodne mat jednu alebo dve andulky?
nazdar...mam andulku zhruba dva mesiace.... je krotky ide na prst hra sa steboce je aktivny papa mi z ruky nema este rok cize je zlatuckyy nerobi ani vela spiny a dobre vychadza s mojou mackou....vazne ja som bala a ale on sa pelichal v jej zachode samozrejme akurat cistom....a ona lezala vedla a pozerala sa na neho :D
AVSAK chcem sa spytat mam chut a miesto pre druhu andulku ale neviem ci je to naj napad... nechcem aby si sedrik zvykol na andulku druhu a nie na mna aby neprestal skusat hovorit naucia sa aj dvaja???albo sa zacnu spolu rozpravat? Co ak si nesadnu a nebudu sa mat radi.... co urobim? nemam tolko miesta pre dve klietky...a nebudem mat to srdce jedneho dat prec....a tiez nechcem aby si robili zle....ako mam vyberat?? Poradte mi prosím dakujem :)

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #6471 od
zodpovedaná téma: Re:ako viem ci je vhodne mat jednu alebo dve andulky?
Toto ti príde také neodkladné, že si to dala práve medzi Súrne???
Sima, skús sa trošku ukľudniť a začni písať tak, ako sa má. Toto je už asi tvoj piaty príspevok, na ktorý nemusela byť absolútne zakladaná nová téma. Takže do budúcna... vieš čo treba robiť, nebudem sa už viac opakovať.
Čo sa týka tvojich otázok. Ak ti ide iba o to, aby si mala dobrý pocit z krotkej andulky, ktorá bude závislá na tvojej prítomnosti a ktorá bude strádať, keď nebudeš pri nej, nechaj ju samú. Ak chceš mať doma dve veselé andulky, ktoré možno nebudú až také prítulné, ako táto jedna, ale ktoré budú krotnúť postupne a možno aj pomerne rýchlo, hlavne ak k Šedrikovi kúpiš nejaké mláďatko od chovateľa, ktorý má andulky zvyknuté na ľudí a bude ti stačiť pohľad na ne, ako vzájomne vystrájajú, lozia po tebe a budú sa mať rady, maj potom andulky aspoň dve. Či si sadnú alebo nie, je otázka šťastia, náhody.... Za pokus to ale stojí, nemyslíš?

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

Čas vytvorenia stránky: 0.076 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk