Topic-icon POMOC! MOJA ANDULKA NEPIJE A JE čUDNá

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 1 mesiacom #6531 od
vytvorená téma: POMOC! MOJA ANDULKA NEPIJE A JE čUDNá
Moja andulka nechce jesť z krmítka, žere len to čo jej dám na zem.vobc nechce piť.má len týžden je pekne farebná a nevie lietať po klietka sa pohybuje pazúrmy a zobákom.jej zobák sa sfarbuje do čirna a občas niečo chrúme aj ked jej nič nedám, bojím sa že je to nejaká choroba.:( prosím poradte mi čo mám robiť.(je to samček a mám ho 1 deň)

dakujem za rady

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 1 mesiacom #6532 od
zodpovedaná téma: Re:POMOC! MOJA ANDULKA NEPIJE A JE čUDNá
Podla mna nie je chora,len skoro odobrata od rodicov.Nechaj mu kludne potravu v rohu klietky (kde si do nej nenaspini)trebars na tanierku alebo k miestu,kde sa rad zdrzuje mu zaves senegalske proso.Ponukni mu okrem klasickeho zrna aj vajecnu miesanicu a klicene zrno popripade nastruhaj jablko.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 1 mesiacom #6537 od
zodpovedaná téma: Re:POMOC! MOJA ANDULKA NEPIJE A JE čUDNá
Aj vodu jej daj niekam na dno klietky a k bidlu, na ktorom najcastejsie sedi. Proso jej daj tiez aj na dno aj do krmitok v klietke. Neboj, ona si ich postupne najde a bude papat. Daj jej nejake ovocie a zeleninu a kludne aj tu miesanicu, ale staci aj na tvrdo uvarene vajicko. Odkial ju vlastne mas? Bud je to mlada, ktore bolo priskoro odobrate z budky, ako pise Viki, alebo mas andulku, ktora ma nejaku fyzicku vadu.

Čas vytvorenia stránky: 0.077 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk