Topic-icon potrebujem pomoc

• sprituska
  • sprituska-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 5 mesiacmi #6915 od sprituska
sprituska vytvorená téma: potrebujem pomoc
:ohmy: mam dve andulky,samicku a samceka... donedavna samcek nahanal samicku,ale ta ho odhanala (samicka bola placha, nikdy za mnou nepriletela narozdiel od samceka), v sobotu som kupila nove krmivo,(doteraz som im davala iba proso, plus nejake vitaminove tycinky,ale to iba obcas), teraz som im kupila zmesku, najskor to vobec nechceli jest,ale o to nejde... uz jedia pekne, aj ked slnecnica im akosi nejde, no vsak moj problem spociva v tom,ze od soboty mam ako vymenene andulky, smely samcek, co bol stale pri mne je ocividne cely bez seba, lebo ho neustale prenasleduje samicka, vsade kam sa pohne je aj ona, cize dokonca aj na mojom prste, proste vsade, odrazu uz nie je nesmela, co ma tesi,ale nerozumiem tomu jej spravaniu, cela je nasuchorena a dobiedza do samceka a zdviha na neho nozicku, ako keby sa s nim chcela sparit- nema nahodou toto robit samcek? byt nasuchoreny, dobiedzat do samicky a snazit sa jej stupit na kridlo??? a samcek chudak vobec nechape o co ide. dala som im aj budku, uz ju tam maju asi 3 mesiace, ale az od soboty sa neodvazili k nej priblizit. dokonca do nej teraz obaja nakukaju, ale ani jeden sa tam neodvazi vliezt. nevie mi niekto poradit,ako si mam to spravanie samicky vysvetlit? a samcek uz vobec do samicky nedobiedza, skor sa jej snazi niekam utiect... ocividne jej zacina mat plne zuby.... nechapem zmenu ich spravania, ktora nastala zo dna na den. a co je najzvlastnejsie, vobec ma rano nebudia tym hroznym skrekotom, ze chcu ist von z klietky, ak ed ich aj pustim, o chvilu su naspat v klietke.... velmi by som chcela,aby sa sparili a mala som male andulciatka, ale neviem neviem....

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• Cambion
  • Cambion-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 5 mesiacmi #6918 od Cambion
Cambion zodpovedaná téma: Re:potrebujem pomoc
Hmmm....:laugh: Sorry ze ti moc nepomozem ale haluz celkom xD... Asi mas samicku transsexuala skryzeneho z gayom xD. Ale ne sorry ohladom slnecnice: podla mna slnecnica neni pre andulky ale pre vacsich papagajov... Skontroluj aku kupujes zmesku bo ja som tiez najpr kupil so slnecnicou a som sa lepsie pozrel a bolo to pre velke papagaje.
Aspon toto je moj nazor. Moj ali zere fantasia super mix abo vitapol. Asi som ti moc nepomohol ale neva neboj sa nic im nebude len s nimi plieska puberta:).

• sprituska
  • sprituska-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 5 mesiacmi #6920 od sprituska
sprituska zodpovedaná téma: Re:potrebujem pomoc
no uz ju to preslo, neviem co jej zasibalo :D ale krmivo mam pre andulky, teda aspon je tam napisane budgies food, a budgie je andulka... ale ano viem, ze andulkam vobec slnecnica nechuti.... ale tak znacne im to neprekaza, vyberu zvysok a slnecnicu nechaju,aby som ju vyhodila....

• Jansa
  • Jansa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 4 mesiacmi #6941 od Jansa
Jansa zodpovedaná téma: Re:potrebujem pomoc
Čo je vlastne na tvojom \"probléme\" také súrne, že sa tvoja téma nachádza v tejto časti???
Správanie tvojich anduliek je úplne normálne, zvykaj si. ;)

Čas vytvorenia stránky: 0.180 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk