Topic-icon help SURNéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim citajte poradte!!!!!!!!!!!!!!:ss

• nikuska13
  • nikuska13-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 5 mesiacmi #7003 od nikuska13
nikuska13 vytvorená téma: help SURNéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
jejio dobra den chcela by som sa spytat ideme na dovolenku max.15 dni a ja mam doma jednu andulka samec ktory asi ma 7-8 mesiacov nwm presne prossim vas kde ho am dat nevydrzi sam vsak?? plsss mam ho veelmi rada a nwm co snim plsssssss helpp uvazovala som tetu ale to nwm vydrzi bezomna 15 dni???????? prosim poradte andulka je na mna velmi zalozena vydrzi u tety 15 dni ??????????, bezomna:????:S :S :S

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• Mirkohrib
  • Mirkohrib-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 5 mesiacmi #7008 od Mirkohrib
Mirkohrib zodpovedaná téma: Re:help SURNéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
tak sa na to priprav ze mu zlomis srdce, ak odides na 15 dni, kup mu partnerku, to je to asi najlepsie co ti mozem odporucit, bude mat dost casu na spoznavanie spolocnicky, ale len dajaku fesandu, 15 dni by ho to malo zamestnat, vyrozpravat jej vsetky prihody co ste spolu zazili.

• nikuska13
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 4 mesiacmi #7009 od nikuska13
nikuska13 zodpovedaná téma: Re:help SURNéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ale to nie partnerku nie ale ked bude u tety posatarany tak..............

• nikuska13
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 4 mesiacmi #7035 od nikuska13
nikuska13 zodpovedaná téma: Re:help SURNéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
dakuje ze az 1 clovek mi pomohol fakt DAKUJEM!!!!!!!!!!:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Čas vytvorenia stránky: 0.099 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk