Topic-icon PROSIM

• gutho7
  • gutho7-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 10 mesiacmi #7302 od gutho7
gutho7 vytvorená téma: PROSIM
Ahoj,mamk doma vo voliere jeden parik anduliek a jeden ujo mi povedal ze ked budem mať iba jeden párik anduliek ze nebudu mat vajička,že musím mať minymalne dva páriky anduliek PROSIM je to pravda.Lebo neviem či si teraz mam kupit este jeden parik alebo mi bude stačit ten jeden parik ked chcem mat male .

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• didusa
  • didusa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 10 mesiacmi #7303 od didusa
didusa zodpovedaná téma: Re:PROSIM
je vseobecne zname ze andulky hniezda ked su vo vacsom pocte ale myslim ze ak vsetko zabezpecis a jedna andulka javi zaujem o tu druhu tak by sa to mohlo podarit. ale vacsiu sancu mat mlade by mali kedby ich bolo viac

• Dáda
  • Dáda-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 9 mesiacmi #7311 od Dáda
Dáda zodpovedaná téma: Re:PROSIM
ahoj no tak toto uz aj mne povedali niektori ludia je to scasti aj pravda kedze su naucene zitv spolocenstvach, ale zas na druhej strane su tam len oni dvaja a tak si na seba zvykmu a nic ine im ani nezostane a mozu mat aj male kludne aj ked su dvaja......len treba byt trpezlivy.......................a mas aj vyhodu ze mas pre ne volieru maju teda aj priestor a to im uplne staci...aj ja by som chcela male ale ja mam ten problem ze ich mam v klietke su naznaky ale nevie neviem ci by z toho aj nieco bolo.....;-)

Čas vytvorenia stránky: 0.236 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk