Topic-icon poradte mi:zvlástne kychanie alebo nieco take

• katka301284
  • katka301284-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 4 mesiacmi #7387 od katka301284
katka301284 vytvorená téma: poradte mi:zvlástne kychanie alebo nieco take
Ahojte, chcela by som sa opytat ci nema niekto s týmto skusenosti.Moja andulka zacala vydávat take zvuky ako predtým nikdy. Neviem to identifikovat.Podoba sa to na kychanie ale vydáva pri tom taky skrek a az sa jej myká cele telicko.Potom zacne chrustat zobakom a potom zas tie zvuky.Spozorovala som to asi pred tyzdnom.Niekedy ked lieta a potom si sadne tak pocujem ako dycha a sipi akoby mala upchate nozdry. A vypada jej vela peria ale to sa asi len bezne preperuje.Inac prijima potravu, aj pije, a hra sa aj mojou druhou andulkou.Len tie zvuky ma znepokojuju. Poradte, co by to mohlo byt? Dakujem

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• didusa
  • didusa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 4 mesiacmi #7391 od didusa
didusa zodpovedaná téma: Re:poradte mi:zvlástne kychanie alebo nieco take
moje andulky kychaju bezne..... zevraj je to normalne. to \"chrustanie zobacikom\", take vrzanie tak tym andulka vyjadruje spokojnosť.
aj moj píťo ked dolieta a sadne si tak dycha a sipi. aj o tomto som nieco citala ale uz sa nepamatam co to znamena :( urcite to ale nebolo nebezpecne inak by som to riesila:)

More
pred 7 rokmi 2 mesiacmi #7472 od AccimaLeamuse
AccimaLeamuse zodpovedaná téma: Re:poradte mi:zvlástne kychanie alebo nieco take
noo potom lietani to sypenie je normlane..andulka je zadychana ked leti a potom sadne..to je normalne ako i to kychanie..moj anduliak bezne kycha

More
pred 6 rokmi 3 mesiacmi #7789 od amie16find
amie16find zodpovedaná téma: Re:poradte mi:zvlástne kychanie alebo nieco take
mojaandulka tiez kycha ale moc aj 10-15krat za den :unsure: Je to zle??? Prosim poraddte. Vopred Vam dakujem.

Čas vytvorenia stránky: 0.187 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk