Topic-icon mláďatká - choroby?

More
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #7401 od Aaxesertus
Aaxesertus vytvorená téma: mláďatká - choroby?
dobrý deň, potrebovala by som poradiť chováme párik anduliek a už tretí krát sa nám stalo že mláďatká nedávali nožičky pod seba ale mali ich vytočené doboku alebo dozadu. Keď sa nám vyliahli takéto mláďatká prvý krát boli sme u veterinára a ten nám dal iba nejaké vitamínové kvapky s tým že ich máme čo najčastejšie držať na rukách a dávať im nožičky spolu(vtedy mali tie nožičky vytočené doboku) Teraz má posledné mláďa nožičky vytočené dozadu a keď sme ho skúšali posadiť na prsty a držali mu tie nožičky spolu očividne mu to nerobilo dobre a asi ho to aj bolelo. Nevie mi niekto poradiť či je to dané v génoch po rodičoch alebo je to nedostatkom nejakých vitamínov? Prípadne nesprávnou búdkou alebo jamkou na hniezdenie?ďakujem :( :(

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

More
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #7404 od 96418642487
96418642487 zodpovedaná téma: Re:mláďatká - choroby?
Takže ahoj ja mam ten isty problem tak som prišiel o cele hniezdo.
Večšinou je nespravna budka, ta ma mať drsnejši spodok nie hladky.
Ale takťiež sa stava že samička priliš tlači na mlade, a potom tie nožičky idu nespravne.

More
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #7405 od Aaxesertus
Aaxesertus zodpovedaná téma: Re:mláďatká - choroby?
No nič ked sme pozerali mladatko naposledy asi sme ho mali dlho mimo hniezda lebo do rána ho samička zabila:( :(

More
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #7406 od 96418642487
96418642487 zodpovedaná téma: Re:mláďatká - choroby?
Tak nabuduce ho nedavaj mimo hniezda tak dlho , prajem ešče vela uspechov.Musiš byt trpezliva a vysldok sa dostavi.

Čas vytvorenia stránky: 0.181 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk