Topic-icon PORADTE PROSíííííííím!!!!!!!!!!

• Actuavaic
  • Actuavaic-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #7509 od Actuavaic
Actuavaic vytvorená téma: PORADTE PROSíííííííím!!!!!!!!!!
Ahojte všetci... :woohoo: :woohoo: xD Objavila som toto fórum a vyzerá byť super. No tak prejdem k veci =DMám 2 krasne andulky volajú sa Tinka a ta druhá Saška... bez ktorých si svoj život neviem predstaviť! a Teraz vám napíšem veci o ktorých by som rada niečo viac vedieť..

Saška::kiss: Saška je krásna biela albínka s očkami do červena. Len nezdá sa mi jej jedno krídlo. ked sedi na bidle tak ho má tak ovesene.. a ako keby jej tam chýbali pierka..Ale moze lietat tak to dako neriesim.. a ešte jej trus je velmi tmavý a suchý... a málo kedy ju vidím piť...!! mate s tym dakto skusenosti?:dry:

Tinka::kiss: je nadherna farebna andulka len ma ine oci ako saska.. Nechapem tomu bo do teraz vsetky moje andulky mali viditelne zrenicky. tinka ma cele ocka cierne. a dalsia vec je tiez trus..ona ho mala doteraz ok.. len teraz ho ma daky divny.. bud je podlhovasty tmavozeleny a na nom to take divne biele vlakno.. ked ho roztriem su v nom male cierne ciastocky.. alebo mava len voda a v tom male zelene ciactocky..je takyto ..akokeby nespracovaný trus u anduliek bežný? máte s tým dakto skúsenosti..?? neviem či ma hnačku..alebo je to sposobene stravovanim.. pre isto tu som zmenila proso...a uvarila slaby cierny caj... PrOSIM VAS PORADTE MI! je to bežné alebo nie a mám zájsť k veterrinárovi?
Vopred vdaka ;) Thanks!:woohoo: :woohoo: :woohoo:
Prílohy:

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• Actuavaic
  • Actuavaic-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #7514 od Actuavaic
Actuavaic zodpovedaná téma: Re:PORADTE PROSíííííííím!!!!!!!!!!
pekne ste mi poradili =( *Dakujem!*

More
pred 6 rokmi 5 mesiacmi #7790 od amie16find
amie16find zodpovedaná téma: Re:PORADTE PROSíííííííím!!!!!!!!!!
Ahoj ja s tym skusenosti nemam ale ked si pozries aj ine clanky tak tam o tom pisu a mozno ti neodpisal nikto lebo nevedel co ti napisat a nechcel ta sklamat :blush: ja som si toto uz citala davnejsie ale neveela som ti poradit :( :( :( Tak prepaaaaaaaac.

Čas vytvorenia stránky: 0.110 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk