Topic-icon Coho sa tak nalakala???

More
pred 6 rokmi 5 mesiacmi #7795 od amie16find
amie16find vytvorená téma: Coho sa tak nalakala???
Dnes v noci sa nasa andulka z nicoho nic vyplasila. Poletovala v klietke jak splasena. Ja som pri tom nebola ale mamina akurat isla jest vo vedlajsej izbe nektarinku ked ju pocula. Nevedela co jej je ze coho sa tak nalakala. Najprv ju chcela utisit a chlacholila ju pokojnym hlasom. Ked ani to nezabralo rozmyslala co nove je v klietke co by jej mohlo vadit. Ja som jej tam den predtym dala taku tu tycinku pre andulky. Aj ked sa jej nedotkla nechala som ju tam ze snad sa osmeli. Maminu napadli len dve veci. Bud ta tycinka alebo konarik co sme jej dali piatok (uz na nom aj sedavala). Skusila teda vybrat tu tycinku. Po desiatich minutach skrekotu a poletovania po klietke sa Ejminka upokojila. Nevie mi niekto poradit co to bolo? Ci to naozaj bola ta tycinka? Vopred dakujem za odpovede.

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• AlfredoDura
  • AlfredoDura-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 6 rokmi 5 mesiacmi #7803 od AlfredoDura
AlfredoDura zodpovedaná téma: Re:Coho sa tak nalakala???
aj moje andulky sa niekedy nalakaju, môze to byt nejaky zvuk ktory ju vyrušil ( mozno z vonku):)

More
pred 6 rokmi 5 mesiacmi #7805 od amie16find
amie16find zodpovedaná téma: Re:Coho sa tak nalakala???
Dakujem dnes uz spala v pohode a tou tycinkou to asi nebolo lebo brat jej ju omylom vratil (nevedel co sa stalo) no a chvalil sa mi ze si ju okusovala :lol:

Čas vytvorenia stránky: 0.075 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk