Topic-icon Výučba

• Katka
  • Katka-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #3352 od Katka
Katka vytvorená téma: Výučba
Ahojte včera som sa zaoberala výučbou mojej andulky. Naučila som ju hrať sa so špajdlou.Ale nie je v tom hraní naj. Veď som ju to učila len včera. :P Potom som ju učila hrať sa s pinpongovou loptičkou. Tej sa ale bála zo začiatku no potom už nie až tak moc. Ale myslela som že keď uvidí to že loptička jej nič nespraví nebude sa jej báť. Dala som ju teda do klietky s loptičkou a bola kľudná. No potom ráno som jej loptičku dala k zobáčiku a začala lietať ako šialená. Bolo by dobré keby mi odpíše Zuska lebo tá ma vie podporiť nie ako Weri.
Téma bola zamknutá.
  • weri
  • weri-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #3367 od weri
weri zodpovedaná téma: Re:Výučba
Jezis ja nechapem co proti mne ty zaciatocnicky andulkari maju, ked ich raz napomeniem... Tak prepac ze sa snazim o to aby bolo toto forum prehladne... Ved ja nie som zly clovek... budem sa muset s tymi predsudkami voci mne zmierit :silly:
Téma bola zamknutá.
  • Jansa
  • Jansa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #3370 od Jansa
Jansa zodpovedaná téma: Re:Výučba
Katka, za prvé. Zváž, či chceš, aby ti tu ľudia aj radili a pomáhali ti s prípadnými problémami, aj keď sa to niekedy nezaobíde s troškou výčitky, či pokarhania, alebo ti ide iba o to, že tu niečo napíšeš a budeš čakať, že budú všetci na tvoje príspevky reagovať iba \"jeeeej, supeeeer, kráááása, si perfektná, andulky máš krásne, zdravé.....\". Hm? Každý robíme chyby. A ak nás na to ostatní upozornia, nie je dôvod sa urážať. Treba si ich slová zobrať k srdcu a zvážiť, či naozaj konáme správne a či ten druhý naozaj nemá pravdu. O.K.?

Za druhé. Toto fórum, ako každé iné, má svoje pravidlá. Máš tu okruh tém, kam môžeš prispievať. Ak už raz máš svoju tému o svojich andulkách a chceš o nich niečo nové napísať, tak prispievaj tam. Nevytváraj na to nové témy. Ak si chcela písať ohľadom výučby andulky, na to je tu časť o krotení.
Pochopila? ;)

Weri, ty len píš, čo máš na srdci, oki? :)

Túto tému preto uzatváram.
Téma bola zamknutá.
Čas vytvorenia stránky: 0.114 sekúnd
Andulka 2005 - 2018. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk